فروشنده شوید

خرید و قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در کرج

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی در کرج

برای خرید دیوارکوب سفالی و چوبی در شهر کرج میتوانید با شماره تلفن 09917085147 تماس بگیرید و یا در واتساب پیام بدهید.

خرید اینترنتی دیوارکوب ⇓

شما همچنین میتوانید برای خرید اینترنتی به سایت آماندا بروید و در آنجا ثبت سفارش انجام دهید.

خرید دیوارکوب سفالی

 

قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در کرج

برای مشاهده قیمت دیوارکوب ها میتوانید به سایت آماندا بروید و در آنجا قیمت هارا مشاهده کنید.

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

دیوارها نقش مهمی در تزئین و دکوراسیون منزل  دارند و بهتر است از دیوارها استفاده ی بهینه صورت بگیرد و نصب دیوارکوب های مطابق با سلیقه خودتان میتواند باعث زیبایی و استاده ی مناسب از دیوارها شود. دیوارکوب ها از مواد مختلفی نظیر چوب سفال و مکرومه درست میشوند. فضاهای خالی و جاهایی که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد و خالی بودن آنها باعث میشود تا محیط منزل زیبایی  خودش را نداشته باشد برای استفاده از این بخش ها و زیبایی بخشی به منزل مناسب تزین و کم هزینه ترین راه همانا استفاده از دیوارکوب میباشد. به جای استفاده از لوستر های سقفی که هزینه ی زیادی دارند مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله لوستر های دیوارکوب میباشد که میتواند محیط منزل شما را نورانی کند. در انتخاب نوع دیوارکوب حتما باید دقت صورت بگیرد تا مطابق با دکوراسیون و معماری ساختمان مناسب ترین دیوارکوب انتخاب گردد.

برای مشاهده مقاله کامل دیوارکوب چیست روی متن پایین کلیک کنید⇓

دیوارکوب چیست

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

 

 

خرید دیوارکوب سفالی مادر

دیوارکوب مادر

 

خرید دیوارکوب سفالی سالگرد ازدواج

 

دیوارکوب عاشانه

 

معرفی شهر کرج

کرج در حوزه استحفاظی تهران و در ۳۶ کیلومتری غرب آن قرار دارد. این شهر در کرانه غربی رود کرج و در دامنه جنوبی رشته‌کوه البرز قرار گرفته ‌است. جلگه پهناور کرج در ارتفاع متوسط ۱۳۲۰ متر از سطح دریا قرار دارد و در مسیر وسایط نقلیه حامل کالاهای وارداتی و صادراتی از مرز ترکیه و آذربایجان به مقصد تهران و بالعکس است.
این شهرستان تا سال ۱۳۶۸ دارای چند بخش شامل مرکزی، شهریار، رباط کریم، طالقان و اشتهارد بود ولی پس از تبدیل بخش‌های شهریار، رباط کریم و ساوجبلاغ به شهرستان چهار بخش از آن جدا گردید و هم‌اکنون شامل دو بخش مرکزی و اشتهارد و هفت دهستان است. پس از شهرهای تهران، مشهد، اصفهان و تبریز این شهر پنجمین شهر پرجمعیت ایران است. کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و با توجه به جوان‌ بودن این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران هم‌اکنون به‌ عنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور به‌شمار می‌آید. این شهر به لحاظ دارا بودن مراکز صنعتی، دانشگاهی، کشاورزی، گردشگری، طبیعت‌گردی و میراث فرهنگی جایگاه ویژه‌ای در ایران دارد.
به سبب مهاجرپذیری این شهر ترکیب مختلفی از اقوام فارس، ترک، کرد، مازندرانی، لر، گیلک، یزدی و خوزستانی در آن حضور دارند و با مذاهب و لهجه‌های متفاوت در این شهر زندگی می‌کنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *