کادو و هدیه

کادو و هدیه برای دختر 18 ساله

کادو برای دختر 18 ساله

کادو برای دختر 18 ساله

کادو برای دختر 18 ساله مهم اسا زیرا نوجوانان 18 تا 19 ساله، که خیلی ترجیح می‌دهند «بزرگ‌سالان جوان» نامیده شوند. این سنی است که از نظر فیزیکی رشد و تکامل کند شده است، اما از نظر اجتماعی و عاطفی آنها در حال گذار از محیطی معمولی و محافظ به ناشناخته هستند.

بهترین کادو برای دختر 18 ساله

یکی از خوب ترین ایده ها برای هدیه دادن به دختر 18 ساله شما دیوارکوب سفالی است. این دیوارکوب ها از جنس سفال هستند و با رنگ های اکریلیک روی آنها نقاشی کشیده شده است این دیوارکوب ها براق ضد آب و همچنین قابلیت شست و شو را دارند در پشت این دیوارکوب ها یک گیره برای نصب دیوارکوب ها بر روی دیوار وجود دارد. و شما میتوانید به راحتی این دیوارکوب هارا به دیوار نصب کنید. شما از این دیوارکوب ها میتوانید برای تزیین دیوار پشت تلویزیون استفاده کنید.

اگر دختر شما 17 ساله است وارد 18 سالگی نشده است میتوانید مقاله کادو برای دختر 17 ساله را بخوانید. اگر دختر شما از سن 18 به 19 سالگی میرود میتوانید مقاله کادو برای دختر 19 ساله را بخوانید.

کادو تولد برای دختر 18 ساله

یک کوله پشتی لپ تاپ حرفه ای
کوله پشتی Rains Mini، به رنگ مشکی نشان داده شده است.
عکس: مایکل مورتاگ

برای حمل ایمن و شیک یک لپ تاپ، ما فکر می کنیم کوله پشتی لپ تاپ بهترین گزینه است. اگر فارغ التحصیل شما با وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد می کند، کوله پشتی Rains Mini را برای آنها تهیه کنید . خطوط براقی دارد و شکلی صاف به بدن دارد، بنابراین در قطارهای شلوغ، حجیم نخواهد بود. به علاوه، اگر در چتر باران بدون باران گرفتار شوند، لپ‌تاپ‌شان ایمن و خشک می‌شود. از طرف دیگر، کوله پشتی Matt & Nat Alex ضد آب نیست، اما چرم گیاهی انعطاف پذیر آن بسیار زیبا است. همچنین، اگر فارغ التحصیل شما معمولاً یک ژاکت، چند کتاب و یک تعویض کفش به همراه دارد، این بسته بیشتر از بسته Rains مناسب است.

کادو برای دوست دختر 18 ساله

یک تخته برش زیبا
تخته برش به دیوار
عکس: Sonder Los Angeles

شما می‌توانید تعداد زیادی تخته برش عالی و کاربردی پیدا کنید ، اما اگر دانش‌آموز شما از تخته‌ای که به عنوان یک سینی سرو زیبا عمل می‌کند قدردانی می‌کند، ما تخته برش Motley را دوست داریم . این گزینه گردو از Sonder Los Angeles یک چاه در یک طرف دارد که برای سرو مناسب است، اگرچه اگر بخواهید از هر دو طرف آن را خرد کنید این تخته ایده آل نیست. همچنین دارای نوارهای گیلاسی و بلوط است و اندازه مناسبی برای خرد کردن یا سرو شیرینی است.

کادو تولد برای دختر 18 ساله

یک پیش بند بادوام
شخصی که پیش بند متقاطع به تن دارد و سیب های بریده شده را آماده می کند
عکس: مایکل مورتاگ

بهترین کادو تولد برای دختر 18 ساله

هنگامی که فارغ التحصیل شما شروع به پخت و پز خود می کند، مطمئن شوید که لباس های خود را به طور تصادفی با سس های پاشیده و مواد نامنظم رنگ آمیزی نکنند. از میان بسیاری از پیشبندهایی که ما آزمایش کردیم ، Hedley & Bennett به لطف مواد پنبه ای راحت و ساختار نرم و در عین حال محکم، به عنوان پیشبند مورد علاقه جمعیت برجسته بود. و اگر فارغ التحصیل شما انتخاب کند که با هم اتاقی ها به اشتراک بگذارد، پیش بند نیز از نظر جنسیت خنثی است و برای اندازه های مختلف قابل تنظیم است.

بهترین کادو برای دختر 18 ساله

آینده آنها را نان تست کنید
سه لیوان شامپاین نیمه پر روی سینی با یک سطل یخ، بطری شامپاین و چوب پنبه.
عکس: مایکل هسیون

پس از فارغ التحصیلی فردی از کالج، مهم است که همیشه یک بطری چیزی حبابدار در یخچال داشته باشید تا در صورت وقوع اتفاق خوبی رخ دهد (و داشتن آن تضمین می کند که اتفاق خوبی خواهد افتاد). البته استفاده از لیوان ایرادی ندارد. اما فلوت‌های Riedel Vinum Cuvee Prestige ، فلوت‌های مورد علاقه ما در آزمایش ، تجربه جرعه جرعه خوردن را افزایش می‌دهند. کریستال بدون سرب آنها در زیر نور بیشتر از شیشه معمولی برق می زند، و شکل لاله آنها به آنها کمک می کند تا حباب ها را بهتر از هر لیوان شامپاین دیگری که آزمایش کردیم حفظ کنند. ما برای آن نان تست خواهیم کرد.

کادو برای دوست دختر 18 ساله

خانه آنها را هوشمند کنید
Google Home در قفسه‌ای زرد رنگ که با کتاب‌ها احاطه شده است.
عکس: کایل فیتزجرالد

کادو تولد برای دختر 18 ساله

اگر فارغ التحصیل شما در حال نقل مکان به اولین آپارتمان واقعی خود است، آن را به یک آپارتمان هوشمند تبدیل کنید. با استفاده از Amazon Echo یا Google Home ( اگر فارغ التحصیل شما از الکسا استفاده می کند با اولی همراه شوید ، دومی اگر از دستگاه های Google استفاده می کند )، گیرنده شما می تواند چراغ هایی را تنظیم کند که با فرمان صوتی روشن و کم نور شوند، پادکست و موسیقی پخش کند، از دستگاه بپرسد. برای آب و هوا یا معنای زندگی، و دستورات مفید دیگری صادر کنید.

بهترین کادو برای دختر 18 ساله

بیشتر از یک زمان نگهدار
اپل واچ سری 7 با بند سبدی بافت.
عکس: مایکل مورتاگ

دادن یک ساعت برای فارغ التحصیلی به یک دلیل یک ایده کلاسیک است: این یک اکسسوری پیچیده است که می تواند در محل کار استفاده کند، و گذر بی امان زمان اکنون برای او حیاتی است که آن را پیگیری کنند. اما ساعت هوشمندی که با گوشی آن‌ها همگام می‌شود، هدیه مفیدتری برای این دنیای جدید شجاع است. یک ساعت هوشمند نه تنها زمان را نشان می دهد، بلکه می تواند به کاربر نشان دهد که در حال تماس یا پیامک است، تناسب اندام او را ردیابی کرده و سایر دستگاه های خانه هوشمند خود را کنترل کند. برای دارندگان آیفون، اپل واچ سری 7 را توصیه می کنیم . برای کاربران اندروید، ما Samsung Galaxy Watch 4 را توصیه می کنیم .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *