فروشنده شوید

خرید و قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در خرم آباد

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی در خرم آباد

برای خرید دیوارکوب سفالی و چوبی در خرم اباد میتوانید با شماره تلفن 09917085147 تماس بگیرید و یا در واتساب پیام بدهید.

خرید اینترنتی دیوارکوب ⇓

شما همچنین میتوانید برای خرید اینترنتی به سایت آماندا بروید و در آنجا ثبت سفارش انجام دهید.

خرید دیوارکوب سفالی

 

قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در خرم اباد

برای مشاهده قیمت دیوارکوب ها میتوانید به سایت آماندا بروید و در آنجا قیمت هارا مشاهده کنید.

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

دیوارها نقش مهمی در تزئین و دکوراسیون منزل  دارند و بهتر است از دیوارها استفاده ی بهینه صورت بگیرد و نصب دیوارکوب های مطابق با سلیقه خودتان میتواند باعث زیبایی و استاده ی مناسب از دیوارها شود. دیوارکوب ها از مواد مختلفی نظیر چوب سفال و مکرومه درست میشوند. فضاهای خالی و جاهایی که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد و خالی بودن آنها باعث میشود تا محیط منزل زیبایی  خودش را نداشته باشد برای استفاده از این بخش ها و زیبایی بخشی به منزل مناسب تزین و کم هزینه ترین راه همانا استفاده از دیوارکوب میباشد. به جای استفاده از لوستر های سقفی که هزینه ی زیادی دارند مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله لوستر های دیوارکوب میباشد که میتواند محیط منزل شما را نورانی کند. در انتخاب نوع دیوارکوب حتما باید دقت صورت بگیرد تا مطابق با دکوراسیون و معماری ساختمان مناسب ترین دیوارکوب انتخاب گردد.

برای مشاهده مقاله کامل دیوارکوب چیست روی متن پایین کلیک کنید⇓

دیوارکوب چیست

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

 

 

خرید دیوارکوب سفالی مادر

دیوارکوب مادر

 

خرید دیوارکوب سفالی سالگرد ازدواج

 

دیوارکوب عاشانه

معرفی شهرستان خرم آباد

اين شهرستان در فاصله 480 كيلومتري جنوب غرب تهران در دره‌هاي خوش آب و هوا با درختان انبوه و جويبارهاي پر آب و در ميان كوههاي بلند واقع شده و به لحاظ طبيعت خاص خود داراي مناظر ديدني و تفرجگاههاي ديدني فراواني است.
از لحاظ قدمت تاريخي، اين شهر با تاريخ چند هزار ساله‌اي كه دارد، يكي از شهرهاي قديمي ايران به شمار مي‌آيد كه در طي تاريخ دستخوش تغييرات زيادي شده است. در داخل و اطراف شهر آثار و اشياي متعددي از تمدن‌هاي كاسي، بابلي، عيلامي، ساساني، سلجوقي، خوارزمشاهي و… به دست آمده است كه گوياي قدمت خرم‌آباد است.
پيشينه تاريخي دره خرم‌آباد
دره خرم‌آباد به طول 15 و عرض 12 كيلومتر با ارتفاع 1170 متر از سطح دريا در طول جغرافيايي 48َ ْ21 و عرض جغرافيايي 30َ ْ32 در مركز استان لرستان واقع شده و شهر خرم‌آباد و قلعه تاريخي فلك‌الافلاك در داخل همين دره واقع شده است. به علت وجود كوه‌هاي اطراف كه منبع ذخيره آب هستند، دره خرم‌آباد داراي چشمه‌هاي آب خنك و هواي دلپذير مي‌باشد. موقعيت طبيعي ممتاز و مواهب خدادادي در اين دره سبب سكونت انسان‌هاي اوليه در غارهاي پنج‌گانه پيش از تاريخ، شكل‌گيري شهر قديمي شاپورخواست (دوره ساساني) و ايجاد آثار شاخص فرهنگي- تاريخي دوره‌هاي مختلف در اين دره زيبا شده است. همچنين چشمه‌ها، سراب‌هاي فراوان، درياچه دل‌انگيز كيو در مركز شهر و موقعيت ارتباطي آن در گذشته به عنوان راه مواصلاتي غرب به جنوب، اين شهر را در زمره يكي از شهر‌هاي توريستي و زيباي ايران قرار داده است.
شهرستان خرم آباد دارای چهار بخش«پاپی»، «چغلوندی»، «زاغه» و«مرکزی»، چهار شهر و 17 دهستان است.
خرم آباد به دلیل قرار گرفتن بر سر شاهراه تهران-خوزستان از اهمیت ارتباطی و اقتصادی ویژه ای در استان لرستان برخوردار است. علاوه بر وجود صنایع و کارخانجات مهم نظیر پتروشیمی، کشت و صنعت خرم آباد، فولاد و نیروگاه، محصولات دامپروری و کشاورزی نیز در شکوفایی اقتصاد این شهر موثر هستند.

خرم‌آباد، شهري فرهنگي، تجاري، خدماتي و توريستي است. قلعه فلك‌الافلاك/ مناره آجري/ سنگ نوشته/ گرداب سنگي/ پل شكسته/ پل كشكان/ پارك و درياچه كيو/ مسجد جامع/ مقبره باباطاهر/ سراب چنگائي/ بازار سر پوشيده ميرزا سيد رضا/ پارك جنگلي مخملكوه/ پارك جنگلي شوراب/ آبشار بيشه/ آبشار نوژيان/ آبشار گريت از مهم‌ترين جاذبه‌هاي اين شهرستان به شمار مي‌آيند.
گویش مردم خرم آباد، لری خرم آبادی است. گویش های لری، فارسی و لکی نیز در میان مردم مشاهده می شود. مذهب مردم این شهر شیعه است.

خرید و قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در خرم آباد

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *