دیوارکوب طرح سفارشی

خرید و قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در یاسوج

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی در یاسوج

برای خرید دیوارکوب سفالی و چوبی در یاسوج میتوانید با شماره تلفن 09917085147 تماس بگیرید و یا در واتساب پیام بدهید.

خرید اینترنتی دیوارکوب ⇓

شما همچنین میتوانید برای خرید اینترنتی به سایت آماندا بروید و در آنجا ثبت سفارش انجام دهید.

خرید دیوارکوب سفالی

 

قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در یاسوج

برای مشاهده قیمت دیوارکوب ها میتوانید به سایت آماندا بروید و در آنجا قیمت هارا مشاهده کنید.

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

دیوارها نقش مهمی در تزئین و دکوراسیون منزل  دارند و بهتر است از دیوارها استفاده ی بهینه صورت بگیرد و نصب دیوارکوب های مطابق با سلیقه خودتان میتواند باعث زیبایی و استاده ی مناسب از دیوارها شود. دیوارکوب ها از مواد مختلفی نظیر چوب سفال و مکرومه درست میشوند. فضاهای خالی و جاهایی که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد و خالی بودن آنها باعث میشود تا محیط منزل زیبایی  خودش را نداشته باشد برای استفاده از این بخش ها و زیبایی بخشی به منزل مناسب تزین و کم هزینه ترین راه همانا استفاده از دیوارکوب میباشد. به جای استفاده از لوستر های سقفی که هزینه ی زیادی دارند مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله لوستر های دیوارکوب میباشد که میتواند محیط منزل شما را نورانی کند. در انتخاب نوع دیوارکوب حتما باید دقت صورت بگیرد تا مطابق با دکوراسیون و معماری ساختمان مناسب ترین دیوارکوب انتخاب گردد.

برای مشاهده مقاله کامل دیوارکوب چیست روی متن پایین کلیک کنید⇓

دیوارکوب چیست

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

 

 

خرید دیوارکوب سفالی مادر

دیوارکوب مادر

 

خرید دیوارکوب سفالی سالگرد ازدواج

 

دیوارکوب عاشانه

 

معرفی شهر یاسوج

شهر ياسوج در بخش «مرکزی» شهرستان بویراحمد، واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد در کنار رودخانۀ بشار در ارتفاع 5/1831 متری از سطح دریا واقع شده است. ياسوج در شمال شرقی استان، در ميان جنگل‌های بلوط و دارای اقليم سردسير است و دارای هوای معتدل متمايل به سرد است. در اين شهر ميزان بارش برف و باران زياد است.
شهرستان بویراحمد دارای چهار بخش«مرکزی»، «لوداب»، «مارگون» و«کبگیان»، پنج شهر و یازده دهستان است.
شهر یاسوج یکی از اصلی‌ترین مکان‌های زیست عشایر ایران است. این شهر با طبیعت زیبای خود یکی از شهرهای گردشگری ایران به‌شمار می‌رود. اصلی ترين جاذبه گردشگري این شهر، آبشار زيبا و معروف ياسوج است.
کشاورزی و دامپروری بخش عمده اقتصاد این شهر را تشکیل می‌دهد. به طورکلی صنایع موجود در این استان به دو گروه صنایع دستی و ماشینی تقسیم می‌شوند. تولید انواع لوله‌های پلیمری در کارخانجات صنعتی یاسوج از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ولی با این حال فعالیت‌های صنعتی و معدنی در این شهر نسبت به سایر مناطق ایران رشد نیافته و رونق چندانی ندارد.

نفت و گاز استخراجی از استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از منابع عمده تولید نفت و گاز ایران به‌شمار می‌رود. شهر ياسوج مرکز استان کهگيلويه و بويراحمد است و اکثر صنايع موجود در این استان در اطراف يا خود اين شهر واقع شده‌اند، این موضوع سبب مهاجرت نیروی کار از شهرستان‌های این استان به این شهر شده است.
بیشتر مردم یاسوج لر هستند و به زبان لری سخن می‌گویند. مذهب مردم این شهر شیعه است.

خرید و قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در یاسوج

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *