فروشنده شوید

خرید و قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در شهرکرد

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی در شهرکرد

برای خرید دیوارکوب سفالی و چوبی در شهرکرد میتوانید با شماره تلفن 09917085147 تماس بگیرید و یا در واتساب پیام بدهید.

خرید اینترنتی دیوارکوب ⇓

شما همچنین میتوانید برای خرید اینترنتی به سایت آماندا بروید و در آنجا ثبت سفارش انجام دهید.

خرید دیوارکوب سفالی

 

قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در شهرکرد

برای مشاهده قیمت دیوارکوب ها میتوانید به سایت آماندا بروید و در آنجا قیمت هارا مشاهده کنید.

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

دیوارها نقش مهمی در تزئین و دکوراسیون منزل  دارند و بهتر است از دیوارها استفاده ی بهینه صورت بگیرد و نصب دیوارکوب های مطابق با سلیقه خودتان میتواند باعث زیبایی و استاده ی مناسب از دیوارها شود. دیوارکوب ها از مواد مختلفی نظیر چوب سفال و مکرومه درست میشوند. فضاهای خالی و جاهایی که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد و خالی بودن آنها باعث میشود تا محیط منزل زیبایی  خودش را نداشته باشد برای استفاده از این بخش ها و زیبایی بخشی به منزل مناسب تزین و کم هزینه ترین راه همانا استفاده از دیوارکوب میباشد. به جای استفاده از لوستر های سقفی که هزینه ی زیادی دارند مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله لوستر های دیوارکوب میباشد که میتواند محیط منزل شما را نورانی کند. در انتخاب نوع دیوارکوب حتما باید دقت صورت بگیرد تا مطابق با دکوراسیون و معماری ساختمان مناسب ترین دیوارکوب انتخاب گردد.

برای مشاهده مقاله کامل دیوارکوب چیست روی متن پایین کلیک کنید⇓

دیوارکوب چیست

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

 

 

خرید دیوارکوب سفالی مادر

دیوارکوب مادر

 

خرید دیوارکوب سفالی سالگرد ازدواج

 

دیوارکوب عاشانه

 

معرفی استان شهرکرد

شهرکرد در ۹۷ کیلومتری جنوب غرب اصفهان، در بخش شمالی رشته‌کوه زاگرس و در ارتفاع 2061متر از سطح دریا قرار گرفته است. شهرکرد، مرتفع‌ترین مرکز استان در ایران، به “بام ایران” معروف است. سردترین و گرم‌ترین ماه‌های شهرکرد به ترتیب دی و مرداد هستند.
این شهر به‌واسطه آب‌وهوای سرد کوهستانی، تابستان‌های معتدل و جاذبه‌های طبیعی و تاریخی یکی از اهداف گردشگری مسافران در ایران به‌شمار می‌آید.
شهرستان شهرکرد دارای سه بخش«مرکزی»، «لاران» و «فرخشهر»، نه شهر و شش دهستان است.
اقتصاد این شهر به‌سبب وجود مراتع غنی، چشمه‌ها و شرایط اقلیمی خاص منطقه بر پایه کشاورزی، دامپروری و باغداری است. هم‌چنین اقتصاد این شهرستان بر تجارت روغن، پشم و صنایع مختلفی مانند کارخانجات سیمان، فولاد، نساجی، فراورده‌های لبنی و هم‌چنین صنایع دستی نظیر کلاه مالی، نمد مالی،گلیم، البسه محلی، قالی، گیوه‌دوزی، قفل‌سازی سنتی، سرمه‌دوزی وغیره بنا شده است.
به‌طورکلی در شهرستان شهرکرد سه گویش فارسی، ترکی و لری بختیاری رواج دارد. اغلب مردم در این شهر با زبان فارسی و لری سخن می‌گویند.

خرید و قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در شهرکرد

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *