فروشنده شوید

خرید و قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در اهواز

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی در اهواز

برای خرید دیوارکوب سفالی و چوبی در اهواز میتوانید با شماره تلفن 09917085147 تماس بگیرید و یا در واتساب پیام بدهید.

خرید اینترنتی دیوارکوب ⇓

شما همچنین میتوانید برای خرید اینترنتی به سایت آماندا بروید و در آنجا ثبت سفارش انجام دهید.

خرید دیوارکوب سفالی

 

قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در اهواز

برای مشاهده قیمت دیوارکوب ها میتوانید به سایت آماندا بروید و در آنجا قیمت هارا مشاهده کنید.

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

دیوارها نقش مهمی در تزئین و دکوراسیون منزل  دارند و بهتر است از دیوارها استفاده ی بهینه صورت بگیرد و نصب دیوارکوب های مطابق با سلیقه خودتان میتواند باعث زیبایی و استاده ی مناسب از دیوارها شود. دیوارکوب ها از مواد مختلفی نظیر چوب سفال و مکرومه درست میشوند. فضاهای خالی و جاهایی که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد و خالی بودن آنها باعث میشود تا محیط منزل زیبایی  خودش را نداشته باشد برای استفاده از این بخش ها و زیبایی بخشی به منزل مناسب تزین و کم هزینه ترین راه همانا استفاده از دیوارکوب میباشد. به جای استفاده از لوستر های سقفی که هزینه ی زیادی دارند مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله لوستر های دیوارکوب میباشد که میتواند محیط منزل شما را نورانی کند. در انتخاب نوع دیوارکوب حتما باید دقت صورت بگیرد تا مطابق با دکوراسیون و معماری ساختمان مناسب ترین دیوارکوب انتخاب گردد.

برای مشاهده مقاله کامل دیوارکوب چیست روی متن پایین کلیک کنید⇓

دیوارکوب چیست

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

 

 

خرید دیوارکوب سفالی مادر

دیوارکوب مادر

 

خرید دیوارکوب سفالی سالگرد ازدواج

 

دیوارکوب عاشانه

 

معرفی شهر اهواز

شهر اهواز با آب و هوای گرم و مرطوب در جلگه خوزستان و در ارتفاع 18 متری از سطح دریا قرار دارد. در قسمت های شمالی و مرکزی شهرستان اهواز جلگه ای هموار و نسبتاً حاصلخیز، درحاشیه های شرقی و غربی تپه های ماسه ای و شنی و در جنوب و جنوب شرقی جلگه خشک مارون قرار دارد. این منطقه دارای منابع عظیم نفت وگاز است و به سبب کمبود پوشش گیاهی از گرم ترین مناطق ایران به حساب می آید.
شهرستان اهواز مرکزسیاسی، اداری وتجاری استان خوزستان است که دارای سه بخش«مرکزی»، «باوی» و«حمیدیه»، پنج شهر و 12 دهستان است.
کلانشهر اهواز سومین شهر وسیع ایران پس از تهران و مشهد و در جایگاه هفتمین شهر پرجمعیت ایران قرار دارد. این شهر پیشرفته ترین و پرجمعیت ترین شهر استان خوزستان و از مراکز مهم اقتصادی و صنعتی ایران به شمار می رود. وجود کارخانجات بزرگ صنعتی، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران این شهر را به یکی از مهم ترین مراکز صنعتی ایران تبدیل کرده است؛ این امر سبب جذب مهاجران بسیاری به این منطقه شده است. دانشگاه های بزرگ و معتبر اهواز نیز به لحاظ آموزش عالی از جایگاه ممتازی در سطح کشور برخوردارند.
شهر اهواز محور ترانزیتی بسیار مهمی است که از راه های زمینی، ریلی و هوایی دیگر شهرهای ایران را به بنادر مهمی مانند ماهشهر، آبادان، بندر امام خمینی و خرمشهر متصل می کند. این شهر هم چنین با کشور عراق مرز آبی (شلمچه و چزابه) و زمینی دارد.
کارون پرآب ترین، بزرگترین و طولانی ترین رود ایران و خاورمیانه اهواز را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم کرده است. پل هایی که بر روی این رودخانه قرار دارند نماد اهواز و در کنار آثار به جای مانده از دوران جنگ تحمیلی، اماکن مذهبی و بناهای تاریخی یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر به شمار می آیند.
جمعیت شهرستان اهواز از اقوام مختلف مانند عرب، بختیاری، بهبهانی، دزفولی، رامهرمزی، شوشتری و غیره تشکیل شده است. اهواز مرکز اقلیت دینی مندائیان در ایران و یکی از مناطق اسقف نشین مسیحیان کاتولیک کلدانی و آشوری است.گروه کوچکی ازسبایی ها نیز در اهواز زندگی می کنند که پیشه بیشتر آنان نقره کاری است.

خرید و قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در اهواز

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *