دیوارکوب

دیوارکوب چیست؟ – کاربرد دیوارکوب در دکوراسیون منزل

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی

دیوارکوب چیست؟ – کاربرد دیوارکوب در دکوراسیون منزل

اگر بخوایم خلاصه دیوارکوب را توضیح دهیم: دیوارکوب ها مثل تابلو ها هستند که به دیوار میزنید و برای تزئین منزل به کار میرود.

برای خرید اینترنتی دیوارکوب سفالی میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید⇓.

 خرید دیوارکوب سفالی

این دیوارکوب ها انواع مختلفی دارند مانند: دیوارکوب سفالی – دیوارکوب چوبی – دیوارکوب مکرومه که شما میتوانید تمام این دیوارکوب هارا از سایت آماندا خریداری کنید.

در ادامه این مقاله به سوال دیوارکوب چیست پاسخ میدهیم و در ادامه با خصوصیات و ویژگی های دیوارکوب آشنا میشویم. با ما در سایت آماندا همراه باشید.

دیوارکوب فانتزی

دیوارکوب پرنده

دیوارکوب چیست؟

امروزه انتخاب دکوراسیون مناسب برای منزل و خانه جزء مواردی محسوب میشود که دغدغه ی بیشتر افراد است. محیط خانه هر چند وقت یکبار نیاز به تغییرات دارد. زیرا یکنواختی در دکوراسیون خانه برای بیشتر افراد خسته کننده میباشد. یکی از روش هایی که میتوان دکور مناسبی برای خانه و آپارتمان شما داد استفاده از دیوارکوب است. دیوارکوب جزئی از دکوراسیون خانه محسوب میشود که قادر است تا زیبایی ویژه ای به خانه و آپارتمان شما بدهد. دیوارکوب های مختلفی در فروشگاه آماندا وجود دارد که شما میتوانید مطابق با سلیقه ی خود بهترین آنها را انتخاب کنید. از طرفی دیگر نصب دیوارکوب ها به سادگی انجام میشود و نیاز به گچ کاری و دیگر کارهای پیشنیاز ندارد. ولی چیدمان و نصب دیوارکوب ها خودش داستانی جدا دارد که ما در مقاله های جدا کامل درباره ی این موضوع توضیح داده ایم که لینک مقاله هارا در پایین گذاشته ایم و شما میتوانید با کلیک کردن بر روی آنها به آن مقاله بروید.

دیوارکوب را کجا نصب کنیم + 10 ایده جذاب برای نصب دیوارکوب

چیدمان دیوارکوب سفالی + 7 ایده خاص برای تزئین دیوارکوب سفالی

کاربرد دیوارکوب سفالی

دیوارکوب را میتوان به راحتی و بدون نیاز به تخریب یا بازسازی در روی دیوار منزلتان نصب نمائید. با نصب دیوارکوب محیط لوکسی به دکوراسیون منزل میدهید. دیوارکوب ها در انواع مختلفی وجود دارد و از سفال یا چوب و حتی از کاموا ساخته میشوند. دیوارکوب را میتوان در جاهای مختلف خانه نصب کرد به طور مثال میتوان از آن در اتاق خواب در دیوار پشتی نخت خواب در راهرو ها در آشپزخانه ها در حال و غیره نصب کرد یا مثلا در فضای خالی ما بین کابینت ها آنرا تصب نمود و از فضای خالی خانه بهترین استفاده را کرد. دیوارکوب هایی در طرح ها و اشکال سه بعدی وجود دارند که مناسب اتاق کودک می باشند و میتوان در چنین مکان هایی آنها را نصب کرد.

همانطور که در بالا اشاره کردیم دیوارکوب ها برای تزئین خانه ها و آپارتمان ها به کار میروند.

نکته: استفاده از دیوارکوب های منزل عمدتا در آپارتمان هایی رواج زیادی دارد که کوچک بوده و به دلیل محدودیت جا و متراژ کم از این تکنیک برای زیبا سازی خانه و تزئینات آن استفاده میشود که باید با نحوه چیدمان و نوع دکوراسیون خانه نیز هماهنگی داشته باشد.

شما میتوانید برای مشاهده انواع دیوارکوب ها روی دکمه زیر کلیک کنید و به سایت بروید و در آنجا مشاهده کنید⇓

دیوارکوب های سفالی به وسیله گیره ای که در پشت آنها قرار دارد روی دیوار نصب میشوند و یا یک نخ و یا طناب کوچکی میتوانید آنرا به دیوار نصب کنید.

نکته: قیمت دیوارکوب منزل بسیار متنوع است و این عمدتا بستگی به جنس آنها دارد که از نوع سفال یا سرامیک باشند و البته طبیعی است که قیمت سرامیک خام از سفال بیشتر است و به همین دلیل هم قیمت دیوارکوب سفالی از قیمت دیوارکوب سرامیکی ارزان تر است.

شما میتوانید برای مشاهده قیمت انواع دیوارکوب ها روی دکمه زیر کلیک کنید و به سایت بروید و قیمت هارا مشاهده کنید⇓

دیوارکوب به انگلیسی

استافده از دیوارکوب در بین ساکنین اروپایی نیز مرسوم شده و آنها نیز برای تزئین محیط کار و یا منزل خود از دیوارکوب استفاده میکنند. در اصطلاح انگلیسی بخ دیوارکوب highlight wall گفته میشود.

دیوارکوب سفالی آماندا

جمع بندی

دیوارها نقش مهمی در تزئین و دکوراسیون منزل  دارند و بهتر است از دیوارها استفاده ی بهینه صورت بگیرد و نصب دیوارکوب های مطابق با سلیقه خودتان میتواند باعث زیبایی و استاده ی مناسب از دیوارها شود. دیوارکوب ها از مواد مختلفی نظیر چوب سفال و مکرومه درست میشوند. فضاهای خالی و جاهایی که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد و خالی بودن آنها باعث میشود تا محیط منزل زیبایی  خودش را نداشته باشد برای استفاده از این بخش ها و زیبایی بخشی به منزل مناسب تزین و کم هزینه ترین راه همانا استفاده از دیوارکوب میباشد. به جای استفاده از لوستر های سقفی که هزینه ی زیادی دارند مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله لوستر های دیوارکوب میباشد که میتواند محیط منزل شما را نورانی کند. در انتخاب نوع دیوارکوب حتما باید دقت صورت بگیرد تا مطابق با دکوراسیون و معماری ساختمان مناسب ترین دیوارکوب انتخاب گردد.

برای خرید اینترنتی دیوارکوب سفالی میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید⇓.

 خرید دیوارکوب سفالی

خرید دیوارکوب عاشقانه

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *