فروشنده شوید

خرید و قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در زاهدان

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی در زاهدان

برای خرید دیوارکوب سفالی و چوبی در زاهدان میتوانید با شماره تلفن 09917085147 تماس بگیرید و یا در واتساب پیام بدهید.

خرید اینترنتی دیوارکوب ⇓

شما همچنین میتوانید برای خرید اینترنتی به سایت آماندا بروید و در آنجا ثبت سفارش انجام دهید.

خرید دیوارکوب سفالی

 

قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در زاهدان

برای مشاهده قیمت دیوارکوب ها میتوانید به سایت آماندا بروید و در آنجا قیمت هارا مشاهده کنید.

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

دیوارها نقش مهمی در تزئین و دکوراسیون منزل  دارند و بهتر است از دیوارها استفاده ی بهینه صورت بگیرد و نصب دیوارکوب های مطابق با سلیقه خودتان میتواند باعث زیبایی و استاده ی مناسب از دیوارها شود. دیوارکوب ها از مواد مختلفی نظیر چوب سفال و مکرومه درست میشوند. فضاهای خالی و جاهایی که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد و خالی بودن آنها باعث میشود تا محیط منزل زیبایی  خودش را نداشته باشد برای استفاده از این بخش ها و زیبایی بخشی به منزل مناسب تزین و کم هزینه ترین راه همانا استفاده از دیوارکوب میباشد. به جای استفاده از لوستر های سقفی که هزینه ی زیادی دارند مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله لوستر های دیوارکوب میباشد که میتواند محیط منزل شما را نورانی کند. در انتخاب نوع دیوارکوب حتما باید دقت صورت بگیرد تا مطابق با دکوراسیون و معماری ساختمان مناسب ترین دیوارکوب انتخاب گردد.

برای مشاهده مقاله کامل دیوارکوب چیست روی متن پایین کلیک کنید⇓

دیوارکوب چیست

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

 

 

خرید دیوارکوب سفالی مادر

دیوارکوب مادر

 

خرید دیوارکوب سفالی سالگرد ازدواج

 

دیوارکوب عاشانه

 

معرفی شهر زاهدان

شهرستان زاهدان دارای چهار بخش«مرکزی»، «میرجاوه»، «نصرت آباد» و«کورین»، سه شهر و هشت دهستان است. زاهدان شهری نوبنیاد در ۵۱۷ کیلومتری شرق شهرکرمان و در نزدیکی کشور پاکستان با ارتفاع 1385 متر از سطح دریا است. شهر زاهدان توسط ارتفاعات احاطه شده است و به صورت گودالی دیده می شود. کوه های اشتران، انجیردان، جیکو، پیرخان و کوه ملک سیاه در این شهر قرار دارند. گرمای شدید و آب و هوای گرم و خشک مهم ترین ویژگی اقلیمی این منطقه به شمار می رود.
این شهر به دلیل مرکزیت استان دارای ساختار خدماتی بوده و شهری دانشگاهی، فرهنگی، تاریخی و مذهبی به شمار می رود.
زاهدان به جهت موقعیت ممتاز جغرافیایی و مرزی خود، در مسیر تردد بین المللی کشور افغانستان و پاکستان واقع شده و از موقعیت تجاری و نظامی ویژه ای برخوردار است که این امر سبب ایجاد موقعیت مناسب تجاری آن با کشور هند نیز می شود. راه آهن پاکستان از یک سو از مرز میرجاوه وارد ایران می شود و از سوی دیگر راه آهن سراسری ایران به این شهر منتهی می شود. قرار گیری این شهر در مسیر راه های زمینی خراسان، کرمان و چابها ر یکی از مسیرهای ترانزیتی ایران را شکل داده است.
اقتصاد مردم زاهدان علاوه بر تجارت از طریق کشاورزی نیز صورت می گیرد. آب مورد نیاز این شهر از طریق چاه قنات، چشمه ها، رودخانه ها و چاه نیمه سیستان تامین می شود.
موسیقی، ادبیات بومی و لباس های محلی این منطقه از تنوع بالایی برخوردار است. صنایع دستی قوم بلوچ گلیم بافی، سوزن دوزی، سکه دوزی و سفالگری است و معماری زاهدان با توجه به آب و هوای گرمسیری آن پیرو معماری شهرهای باستانی ایران است.
زاهدان به دلیل مهاجرپذیر بودن دارای فرهنگی یکپارچه نیست. بیشتر مردم این شهر با توجه به اقوام ساکن در آن دارای ادیان و مذاهب متفاوتی هستند که به زبان ها و گویش های فارسی، بلوچی، سیستانی، کرمانی، یزدی و خراسانی سخن می گویند.

خرید و قیمت دیوارکوب سفالی و چوبی در زاهدان

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *