کادو و هدیه

کادو و هدیه برای دختر 4 ساله

کادو برای دختر 4 ساله

کادو برای دختر 4 ساله

کادو برای دختر 4 ساله یکی از کارهای مهم شما است زیرا بسیاری از کودکان 4 ساله یاد می گیرند که بر محیط خود مسلط شوند – و در مورد مرزها مذاکره کنند، محدودیت ها را کنار بگذارند و همه چیز را زیر سوال ببرند. برخی از بهترین هدایا برای کودکان 4 ساله کنجکاوی بی‌پایان، مهارت‌های فیزیکی به سرعت در حال رشد و تمایل به درک همه چیز در اطرافشان را درگیر می‌کند.

کادو دیوارکوب سفالی برای دختر 4 ساله

یکی از جدیدترین ایده ها برای هدیه دادن به دختر چهار ساله شما دیوارکوب سفالی است این دیوارکوب ها از جنس سفال هستند و با رنگ های اکریلیک روی آنها نقاشی کشیده شده است این دیوارکوب ها براق ضد آب و همچنین قابلیت شست و شو را دارند در پشت این دیوارکوب ها یک گیره برای نصب دیوارکوب ها بر روی دیوار وجود دارد.

کارت تاروت آرکانوم

320,000 تومان
جنس : لمینتی تعداد: 78 عدد سایز نرمال 7 در 12

توپ بادی کادو برای دختر 4 ساله

توپ بادی بزرگ

کودک چهار ساله شما همیشه دنبال بازی و خالی کردن انرژی خود است شما با خرید این توپ های بادی میتوانید وسیله ای برای بازی او فراهم سازید و این توپ های بادی کادو مناسبی برای دختر چهار ساله شما هستند.

توپ بادی کادو برای دختر 4 ساله

این توپ های بادی انواع مختلف ای دارند و شما در انتخاب این توپ ها دستتان باز است.

اسباب بازی تلسکوپ

کادو اسباب بازی تلسکوپ کادو برای دختر 4 ساله

یک تلسکوپ قیمت خیلی بالایی دارد ولی اسباب بازی تلسکوپ قیمت پایین تری دارد.

یک تلسکوپ میتواند به دختر شما کمک کند تا ستاره هارا بهتر ببیند و تجربه ی خیلی خوبی داشته باشد.

همچنین بخوانید: تزیین دیوار پشت تلویزیون

کارت های بازی

وقتی طیف وسیعی از سنین را برای سرگرمی دارید، هیچ چیز بهتر از یک دور خوب قدیمی از Charades نیست. مسلماً، برای بازی Charades به چیزی بیش از تخیل خود (و یک مخاطب مشتاق) نیاز ندارید، اما Pressman Charades for Kids قطعاً به شروع بازی کمک می کند. این مجموعه دارای یک تایمر ساعت شنی، یک قالب اختیاری (برای انتخاب سرنخ برای عمل کردن) و 150 کارت است. هر کارت دارای سه سطح سرنخ برای انتخاب است: ساده ترین آنها فقط با یک تصویر (مانند یک گربه یا زنبور) نشان داده می شود، بنابراین نیازی به خواندن نیست، و دو سطح دیگر به طور فزاینده ای دشوار می شوند (خوردن اسپاگتی، آویزان کردن یک عکس).

یک بازی رومیزی بهتر برای مبتدیان

من به‌عنوان یک متخصص بزرگ بازی‌های رومیزی، سه سال گذشته را بی‌صبرانه منتظر بودم تا کودک پیش‌دبستانی‌ام وارد بازی‌هایی شود که حتی استراتژی کمی را در بر می‌گیرند – در مقابل، مثلاً، کوبیدن تب دار اهرمی برای وادار کردن اسب آبی به خوردن تیله. My First Castle Panic اولین بازی است که با هم بازی کرده ایم که نشان می دهد امیدی در افق وجود دارد. این مفهوم نسبتاً ابتدایی است: شما به سادگی کارت هایی با اشکال روی آنها می کشید و مبادله می کنید (بدون نیاز به خواندن)، و سپس آنها را بازی می کنید تا هیولاها را از تجاوز به قلعه جلوگیری کنید. اما این شامل ارتباط، همکاری، برنامه ریزی و حتی برخی از نقش آفرینی های فانتزی است، زمانی که ما واقعاً وارد آن می شویم. این بازی بسیار جذاب‌تر و قابل پخش‌تر برای همه سنین است تا بازی‌های دیگری که برای کودکان زیر 5 سال امتحان کرده‌ایم. شاید ما آن کمپین D&D خانوادگی را زودتر از آنچه فکر می‌کردم راه‌اندازی کنیم.

یکنوع بازی شبیه لوتو با زینگ

پسرم به من التماس کرد که زینگو را بگیرمبعد از اینکه چندین دور پر از سرگرمی را در پیش دبستانی خود بازی کرد. مانند نسخه قبلی خود، Bingo، هدف Zingo این است که اولین بازیکنی باشد که ردیف یا تخته شما را پر می کند – فقط در این بازی، پیروز فریاد می زند “Zingo!” با غیرت رقابتی به جای اعداد، جعبه‌های روی تخته‌های چند لایه دارای تصاویری مانند درخت، کیک یا قلب به همراه کلمه مربوطه با فونت پررنگ و خوانا هستند. (معلمان پیش دبستانی پسرم دوست داشتند که زینگو چگونه به ساخت واژگان و تمرکز همراه با طوفانی از هیجان کمک می کند.) سه سال بعد، این بازی هنوز در خانه ما در حال چرخش است و دخترم 4 ساله نیز به سرگرمی می پیوندد. او و برادرش که اکنون 7 سال دارد، به نوبت چیپس را از دستگاه پخش می‌کشند و تصاویر را صدا می‌کنند. من و شوهرم اغلب بازی می کنیم، زیرا مقاومت در برابر درام و هیجان بالای برنده شدن سخت است.

یک دوست فوق العاده

محققان شروع به مطالعه مزایای اجتماعی-عاطفی عروسک بازی برای کودکان خردسال کرده‌اند، اما پسران اغلب توسط طراحان عروسک نادیده گرفته می‌شوند. لورل وایدر، روان‌درمانگر ، رفقای Wonder Crew با تم ابرقهرمانی را برای رفع این شکاف ایجاد کرد. دوستان با اندام نرم در چهار ترکیب رنگ پوست، مدل مو و رنگ چشم موجود هستند و برای هر کودکی که عاشق بازی هیجان انگیز است و دوست دارد دوستی را در آغوش بگیرد و از او مراقبت کند، جذاب خواهد بود. هر عروسک با شنل و ماسک ابرقهرمانی – با نسخه‌ای همسان و در اندازه واقعی – با هدف الهام بخشیدن به بازی تخیلی مرتبط با دوستی، ماجراجویی و همدلی مجهز شده است.

آجر های بازی

منابع آموزشی Gears! چرخ دنده ها! چرخ دنده ها! مجموعه ساختمان لوکس (حدود 32 دلار در زمان انتشار)
چرخش دریاچه و یادگیری چرخ دنده های مغناطیسی (حدود 35 دلار در زمان انتشار)

چرخ دنده های منابع یادگیری! چرخ دنده ها! چرخ دنده ها! مجموعه ساختمان اساساً همان چیزی است که حدس می‌زنید: یک جعبه بزرگ از چرخ دنده‌های رنگی که با محورها و توسعه‌دهنده‌ها برای ایجاد ساختارهای پیچیده و متحرک به هم متصل می‌شوند. چالش این است که بفهمید چگونه دنده ها را تراز و مرتب کنید تا همه آنها به طور هماهنگ بچرخند و گیر نکنند. همانطور که کودکان پیش دبستانی با ساخت سازه های چرخان، چرخشی و چرخ دنده ای آزمایش می کنند، در واقع شروع به درک اصول اولیه ماشین های پیچیده می کنند. این چرخ‌دنده‌ها مدت‌هاست که در راهنمای ما برای یادگیری اسباب‌بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های STEM مورد علاقه ما بوده است ، و در میان بچه‌های چندین والدین کارکنان ما مورد علاقه هستند.

مجموعه Lakeshore Turn & Learn Magnetic Gears شامل چرخ دنده های مغناطیسی است که می توانید آنها را به یخچال وصل کنید. شما نمی توانید مانند Gears سازه های پیچیده بسازید! چرخ دنده ها! چرخ دنده ها!، اما این مجموعه هنوز راهی جذاب برای بچه های کوچک برای آزمایش مکانیک است (تکه ها نیز کمی بزرگتر هستند، که ممکن است برای برخی از بچه های کوچک راحت تر باشد). پسر 3 ساله من دوست دارد قطعات رنگارنگ و در هم تنیده یخچال ما را تراز کند و بفهمد که چگونه می تواند همه آنها را بچرخاند. یک امتیاز: خود آهنرباها واقعاً قوی هستند و تمام آثار هنری کودک شما را که ارزش یخچال دارند محکم در جای خود نگه می دارند.

یک صندلی خمیده

وقتی کودکی روی یک چهارپایه ارگونومیک KidsErgo می‌نشیند، احتمالاً می‌توان گفت که به اهمیت ارگونومی خوب فکر نمی‌کند یا در تلاش برای تقویت قدرت اصلی خود نیست. آن‌ها آنقدر مشغول تکان خوردن روی این صندلی آکاردئونی مانند اسکات هستند تا متوجه شوند که انجام این کار در واقع به کار و تمرکز نیاز دارد – حداقل اگر بخواهند صاف بمانند. (این تجربه مشابه استفاده از یک توپ ورزشی به جای صندلی میز را فراهم می کند.) مدفوع های 15 اینچی از پلاستیک ضخیم و بادوام با ظاهر و احساسی با کیفیت بالا ساخته شده اند – و قیمت آنها نیز مطابق با آن است. مبلمان مناسب با این حال آنها هنوز سبک وزن هستند و به راحتی قابل جابجایی هستند. خانواده من یک جفت از آنها را دارند که در آشپزخانه نگهداری می کنیم، و من متقاعد شده ام که آنها کاملاً شیک و غیر بچه گانه به نظر می رسند و هندسی دارند.مجسمه برانکوزی نوعی راه . (آنها در طیف وسیعی از رنگ ها، از جمله آبی، زرد، صورتی و سبز هستند.) مدفوع KidsErgo برای تحمل وزن تا 170 پوند طراحی شده است. در اندازه های بزرگتر و بزرگ نیز موجود است .

یک سه پایه عالی

پسرم در 4 سالگی برای کریسمس از پدربزرگ و مادربزرگش Easel ذخیره‌سازی KidKraft دریافت کرد. او در مورد آثار هنری خود جدی است و هر روز از نقاشی کردن خوشحال می‌شود. اما تنظیم و تمیز کردن بعد از یک جلسه نقاشی روی میز آشپزخانه می تواند کمی پروژه باشد. من دوست دارم سه پایه KidKraft همراه با یک رول کاغذ هنری و سطل های ذخیره سازی تعبیه شده در زیر آن باشد که می تواند برای نگه داشتن رنگ، قلم مو و سایر لوازم مورد استفاده قرار گیرد (سه لیوان رنگ نیز شامل می شود). اگرچه این سه پایه نیاز به مونتاژ دارد، اما محکم تر و دارای ویژگی های بیشتری نسبت به سه پایه های ارزان قیمتی است که در گذشته استفاده می کردیم. و از آنجایی که ما آن را در آشپزخانه نگه می داریم و همیشه آن را می بینیم، از روکش چوبی براق و تیره قدردانی می کنم.

بچه های Wirecutter همچنین شاهکارهای بی شماری را با سه پایه های چوبی ساده تر ساخته شده توسط Melissa & Doug و IKEA خلق کرده اند . رول های ارزان کاغذ صنایع دستی که می توانید در IKEA یا فروشگاه های لوازم هنری محلی خریداری کنید باید با هر یک از آنها کار کنند. و اگر کودک شما یک تن رنگ مصرف کند، در درازمدت با تهیه بطری های بزرگتر از تمپر قابل شستشو، به جای خرید فنجان های کوچک رنگ از کرایولا و موارد مشابه، در پول خود صرفه جویی خواهید کرد.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *