کادو و هدیه

کادو و هدیه برای دختر 5 ساله

کادو برای دختر 5 ساله

کادو برای دختر 5 ساله

کادو برای دختر 5 ساله یک کار مهم است زیرا وقتی بچه‌ها به 5 سالگی می‌رسند، مهارت‌ها و علایق خاص‌تری پیدا می‌کنند که فرصت‌های جدیدی را برای هدیه دادن باز می‌کند. بسیاری از کودکان پنج ساله در حال شروع مهدکودک هستند و برای اولین بار در حال بررسی موضوعات و ایده های جدید در مدرسه هستند.

کادو دیوارکوب سفالی برای دختر 2 ساله

یکی از جدیدترین ایده ها برای هدیه دادن به دختر پنج ساله شما دیوارکوب سفالی است این دیوارکوب ها از جنس سفال هستند و با رنگ های اکریلیک روی آنها نقاشی کشیده شده است این دیوارکوب ها براق ضد آب و همچنین قابلیت شست و شو را دارند در پشت این دیوارکوب ها یک گیره برای نصب دیوارکوب ها بر روی دیوار وجود دارد

دیوارکوب زن و شوهری مجموعه 3 عددی

169,000 تومان
دیوارکوب فانتزی و عاشقانه تعداد: 3 عدد سایز:10/15/20 سانت براق و قابل شست و شو رنگ پس زمینه : نارنجی

دیوارکوب طرح برگ مجموعه 4 عددی

297,000 تومان
دیوارکوب طرح برگ دیوارکوب طرح برگ دیوارکوبی در دسته دیوارکوب طبیعت است. جنس این دیوارکوب سفال است و تعداد بشقاب

دیوارکوب طرح انشرلی

69,000 تومان
دیوارکوب سفالی طرح انشرلی سایز: 15 سانتی متر تعداد بشقاب ها: 1 عدد طرح: دخترانه  
 • براق و قابل شست و شو
 • دارای گیره نصب
 • ضد اب
 

دیوارکوب حرف D

45,000 تومان
سایز: 10 سانتی متر جنس: سفال رنگ اکرلیک  
دارای گیره نصب ضد اب و قابل شست و شو براق

دیوارکوب سفالی برای روز معلم

88,700 تومان
طرح: روز معلم جنس: سفال سایز:15 سانتی متر  
 • براق و قابل شست و شو
 • دارای گیره نصب
 • ضد آب

دیوارکوب ابی طرح دختر و گربه روی تاب

57,000 تومان
دیوارکوب ابی سایز: 10 سانت رنگ: ابی تعدا بشقاب ها: 1 عدد برند: آماندا  
 • براق و قابل  شست شو 
 • دارای گیره نصب
 • ضد اب

دیوارکوب سالگرد عقد مجموعه 2 عددی

134,000 تومان
دیوارکوب عاشقانه سالگرد عقد سایز: 15/10 سانتی متر تعداد بشقاب ها: 2 عدد  
 • براق و قابل شست و شو
 • دارای گیره نصب
 • ضد اب

ست دیوارکوب پدر و مادر مجموعه 3 عددی

129,000 تومان
سایز: 10،10،15 سانتی متر جنس: سفال رنگ: اکریلیک تعداد بشقاب ها: 3 عدد
دارای گیره نصب ضد اب و قابل شست و شو براق

دیوارکوب طرح گیاه مجموعه 3 عددی

248,000 تومان
دیوارکوب طرج گیاه این دیوارکوب با طرح گیاه یک دیوارکوب سفالی مدرن مجموعه 3 عددی است که با رنگ های

دیوارکوب مدرن طرح سیاه سفید

289,000 تومان
دیوارکوب مدرن سیاه سفید این دیوارکوب سفالی مدرن با طرح سیاه سفید یک دیوارکوب بسیار شیک و با کلاس برای منزل

دیوارکوب پاتریک و باب اسفنجی مجموعه 2 عددی

87,000 تومان
سایز: 10،10 سانتی متر جنس: سفال رنگ: اکریلیک تعداد بشقاب ها: 2 عدد
دارای گیره نصب ضد اب و قابل شست و شو براق

دیوارکوب مکرومه طرح برگ رنگ سبز مجموعه 8 عددی

329,000 تومان
دیوارکوب مکرومه برگ ابعاد چوب: 75 سانتی متر ارتفاع: 52 سانتی متر اندازه هر برگ: 20 سانتی متر رنگ: سبز | سبز تیره | سفید (مدل رنگ های این کار ابرنگی میباشد)

کتاب داستان

کتاب داستان

دختر 5 ساله شما عاشق داستان است و خرید یک کتاب داستان برای او گزینه خیلی مناسبی است.

کتاب داستان

کتاب داستان یک هدیه خوب برای کادو دادن به دختر 5 ساله شما است.

بازی های مشارکتی

لازم نیست همه بازی ها یک برنده و یک بازنده تولید کنند تا سرگرم کننده باشند. بازی‌های مشارکتی باعث می‌شود که همه بازیکنان با هم در جهت یک هدف مشترک کار کنند. آنها می توانند به کودکان 5 ساله کمک کنند تا مهارت هایی مانند همکاری، سازش، ارتباط و میانجی گری در تعارض را تمرین کنند که همگی برای یادگیری اجتماعی و عاطفی آن ها در داخل و خارج از مدرسه حیاتی هستند. در مسابقه به سمت گنج! ، هدف جمع آوری سه کلید برای باز کردن یک گنج قبل از رسیدن یک غول به آن است. ابتدا بازیکنان تاس می اندازند تا مشخص کنند که در کجای شبکه کلیدها را قرار دهند. سپس به نوبت کاشی‌های بازی را انتخاب می‌کنند و تصمیم می‌گیرند کجا آن‌ها را روی تخته قرار دهند تا مسیری به سمت کلیدها بگذارند و از غول‌ها دوری کنند.

همچنین بخوانید: تزیین دیوار برای تولد

کتاب‌هایی با پیام (که بچه‌ها واقعاً می‌خوانند!)

مدرسه بچه‌ها را با نظم اجتماعی جدیدی آشنا می‌کند – همسالان، معلمان، مدیران – و کتاب‌ها می‌توانند به آنها کمک کنند تا در این نظم حرکت کنند. اما یک مشکل وجود دارد: بچه‌ها می‌توانند «کتاب‌های آموزشی خسته‌کننده و پر از لحظات آموزشی» را به آسانی حس کنند، مانند یک غلات ارگانیک که به‌عنوان جعبه چاشنی‌های خوش شانس در می‌آید. به همین دلیل است که من برای انتخاب های آزمایش شده و واقعی آنها به حرفه ای ها مراجعه می کنم. معلم مهدکودک پسرم روز اول مدرسه را با خواندن انیمیشنی ” دهان من آتشفشان است” آغاز کرد! درباره پسری که تلاش می کند حرف دیگران را قطع نکند. کلاس پر شور بود و در اوج همه‌گیری، مدیر مدرسه ما فقط بپرسید زوم را خواند! متفاوت باشید، شجاع باشید، باشید توسط سونیا سوتومایور، قاضی دیوان عالی. استراق سمع من به موقع بود. دانش‌آموزان خود را بی‌صدا کردند تا با افتخار داستان‌هایی از ناتوانی‌هایی را به اشتراک بگذارند که آنها را – یا کسی که دوستشان دارند – منحصر به فرد می‌کند.

اولین مجموعه باغبانی

در حدود سن 5 سالگی، بزرگترین دخترم در طول سفرهای تابستانی ما به کالیفرنیا، شروع به کمک به پدربزرگش کرد که در باغ سبزی بزرگ و سرسبز خود در کاشت، علف های هرز و برداشت محصول کمک کند. چه باغ بزرگی داشته باشید، چه از یک فضای سبز متوسط لذت ببرید (مانند ما در خانه خودمان در فیلادلفیا شهری)، یا فقط در داخل خانه رشد کنید، مجموعه باغبانی و قوطی آبیاری Green Toys برای تشویق یک کودک جوان به توسعه انگشت شست سبز Wirecutter محصولات Green Toys از جمله این مجموعه sandbox را توصیه کرده استبرای بچه ها چون از پلاستیک بادوام اما کمی انعطاف پذیر ساخته شده اند. بنابراین آن‌ها می‌توانند سال‌ها از استفاده داخلی و خارجی دوام بیاورند، برخلاف مجموعه‌های ارزان‌تر و شکننده‌تر که می‌شکنند و می‌شکنند. مجموعه باغبانی داخلی این شرکت شامل سه گلدان و پایه (مناسب برای قرار دادن روی طاقچه)، ماله، دیسک های خاک آماده و سه بسته بذر است. مجموعه قوطی آبیاری جداگانه به خوبی با مجموعه گلدان جفت می شود. قوطی آبیاری با یک چنگک دستی و یک بیل کوچک ارائه می شود.

یک بازی رومیزی اسطوره ای

نفس اژدها که برنده جایزه معتبر بهترین بازی کودکان شدجایزه بهترین بازی رومیزی کودکان در سال 2018، دارای مضامین و ویژگی هایی است که مطمئناً برای بسیاری از کودکان 5 ساله جذاب است: جواهرات درخشان، اژدهای کارتونی زیبا، یک برج یخی جادویی، و یک صفحه بازی دو سطحی با طراحی هوشمندانه. نفس اژدها با بازی‌های رومیزی سنتی‌تر فرق می‌کند که از شما می‌خواهند یک قالب بچرخانید، یک چرخ بچرخانید یا یک کارت برای حرکت روی صفحه بازی بکشید. در عوض، حداکثر چهار بازیکن با استفاده از حلقه‌های پلاستیکی شفاف (که نشان دهنده یک برج یخی جادویی است) یک ستون می‌سازند. این فقط به اندازه کافی چالش حرکتی ظریف را برای یک کودک 5 ساله ارائه می دهد تا آن را به طرز رضایت بخشی دشوار ببیند. سپس بازیکنان این برج را با جواهرات کوچک و درخشان با رنگ های مختلف پر می کنند. هر بازیکن مسئول جمع آوری یک رنگ خاص است و بازیکنان به نوبت یک حلقه را از برج یخی خارج می کنند. باعث می شود جواهرات روی تخته پراکنده شوند (بعضی از آنها در سوراخ های تخته می لغزند). بچه ها باید تا جایی که می توانند جواهرات رنگی خود را جمع کنند. این بازی به ترکیبی از استراتژی و شانس نیاز دارد، و رقابتی ملایم و سریع است.

صندوقچه گنج جذاب

جدا از یک طوطی زنده، صندوق گنج در لوازم جانبی با مضمون دزدان دریایی بهترین است. پسر من این نسخه ملیسا و داگ را در سن 5 سالگی دریافت کرد و به سرعت در چرخش اسباب‌بازی‌های او به یک عنصر اصلی تبدیل شد. همراه با یک چسب چشم، سکه‌های طلای پلاستیکی، و یک بند جمجمه و استخوان صلیبی عرضه می‌شود. (همچنین قابل تنظیم است؛ نام فرزندم در بالا حک شده است.) لت وسط قسمت پایینی بیرون می آید تا یک محفظه مخفی را نشان دهد، و سینه به طور کلی به اندازه کافی بزرگ است که بتواند اسباب بازی های کوچک و سایر وسایل مختلف را در خود جای دهد. (ما این جواهرات را اضافه کردیم . آیا ممکن است گنج زیادی وجود داشته باشد؟) اگر نگاه کردن به این قسمت برای حال و هوای پرخاشگر کوچولوی شما بسیار مهم است، این لباس دزدان دریایی را تهیه کنید که شامل یک لباس یک تکه، کلاه، و یک تکه چشم پلاستیکی است. و خنجر

گیتار

وقتی پسر بزرگمان 3 ساله شد، من و شوهرم یک گیتار آکوستیک مینی لوگ قرمز براق به او دادیم.. ما موسیقی زیادی گوش می‌دهیم و عموهایش همگی گیتار می‌نوازند، بنابراین من امیدوار بودم که او مشتاق باشد با ساز موسیقی خودش ارتباط برقرار کند. ما انتظار نداشتیم که او آن را بازی کند (او این کار را نکرد)، اما می خواستیم که او آن را دوست داشته باشد (او انجام داد). تا زمانی که 5 ساله شد، کنسرت های راک زیادی را با تبر خود «نواخت» کرده بود. او برای آموزش نشستن آماده است – و همینطور گیتار که به خوبی در جایگاه خود به عنوان یک مورد علاقه روزانه ایستاده است. مینی یک ساز واقعی، سیم‌های نایلونی دارد (سه سیم اول روی یک گیتار واقعی که انتقال به 6 سیم را آسان‌تر می‌کند)، و برای دست‌های کوچک مناسب است. بچه من یاد گرفت که این گیتار را به درستی در دست بگیرد و چگونه نواخت. و او حتی با کمک فلش کارت های Mini و برنامه که دارای تیونر و درس های ویدیویی است، بیشتر یاد می گیرد.Pro Acoustic ، 8 است; و Pro VI Acoustic برای سنین 12 سال و بالاتر است.) چه پسر ما بزرگ شود و چه نکند تا دیو گرول بعدی شود، Mini کاملاً تأثیر گذاشته است – او در مرحله بعدی نسخه الکتریکی را درخواست کرده است . به همراه آمپلی فایر داخلی و بلندگو عرضه می شود. توجه: فقط مواردی که مستقیماً از Loog خریداری می شوند مشمول سیاست بازگشت 30 روزه و گارانتی یک ساله شرکت می شوند . محصولات Loog خریداری شده در جاهای دیگر مشمول سیاست های مربوط به بازگشت و بازپرداخت آن خرده فروشان هستند.

سویشرت بارانی

با تشکر از بارانی های لذت بخش Holly & Beau، پسر 5 ساله من از باران سیر نمی شود. آنها در طیف وسیعی از چاپ های زیبا، از جمله دایناسورها، هیولاها، تک شاخ ها و ماشین ها موجود هستند. و طرح های روی ژاکت با خیس شدن تغییر رنگ می دهند (مثلاً یک سگ سفید بنفش می شود) و پس از خشک شدن دوباره به حالت اولیه خود باز می گردد. تغییر رنگ واقعا سرگرم کننده است (البته بعد از تقریباً دو سال استفاده، بسیاری از طرح ها به طور دائم تغییر رنگ داده اند)، و پسرم یک توپ دارد که کاپوت را بالا می کشد و بدون مراقبت در دنیا از بین عناصر عبور می کند. در یک روز به خصوص بارانی، او به من نگاه کرد و جیغ زد: “این خیلی بد نیست!” این کاپشن با دست ساخته شده و قابل شستشو با ماشین لباسشویی است و در یک کیسه تمیز جمع می شود. و برخلاف چترهایی که می شکند، این بارانی تضمینی است که یک روز چکه ای را روشن می کند.

یک اسباب بازی چوبی ارزشمند

مجموعه چوبی بلوک و مرمر اصلی تدکو واقعا بی انتها است. من سال‌ها را صرف ساختن برج‌های استادانه شبیه روب گلدبرگ با مجموعه خود در دهه ۸۰ کردم. پنج فرزند خواهرم در دهه‌های گذشته مسئولیت را بر عهده گرفته‌اند. و وقتی دخترم کمی بزرگتر شد، آماده خواهد بود که این لذت را به ارث ببرد. این مجموعه که توسط آمیش ها در ایندیانا ساخته شده است، شامل 14 سنگ مرمر و 45 مسیر شیبدار است و بلوک هایی از چوب تونل شده دارد که می توان آنها را به هر شکلی که بخواهید روی هم چیده و ترکیب کرد. بچه‌ها و بزرگسالان با هم می‌توانند دوی‌های مسابقه‌ای مرمری را در پیکربندی‌های بی‌پایانی بسازند که طراحی به همان اندازه که بازی کردن با آنها سرگرم‌کننده است.

یک دوچرخه

یک کودک 5 ساله ممکن است برای آن هدیه بزرگ کلاسیک آماده باشد: اولین دوچرخه واقعی. دوچرخه بچه گانه Co-op Cycles REV 16 ، انتخاب ما در راهنمای بهترین دوچرخه پدالی اول ، انتخابی عالی برای یک دوچرخه سوار کاملاً جدید است. سبک (16.9 پوند) و بسیار قابل تنظیم است، و با چرخ های آموزشی ارائه می شود (البته اگر کودک شما بر دوچرخه تعادل تسلط داشته باشد.، ممکن است به آنها نیاز نداشته باشند). لاستیک های نیمه دستگیره روی خاک یا پیاده رو عملکرد خوبی دارند. و پایه صندلی قابل تنظیم و همچنین قابلیت تنظیم 1½ اینچ ساقه فرمان به این معنی است که این دوچرخه می تواند همراه با یک بچه رشد کند. ترمزهای زیر لیوانی قدیمی این مدل باعث می شود که بچه ها بدون سر و صدا حرکت کنند. همچنین، برخلاف اکثر دوچرخه‌های مشابهی که آزمایش کردیم، REV 16 تقریباً کاملاً مونتاژ شده است، بنابراین لازم نیست قبل از اینکه فرزندتان آن را برای چرخش بیرون بیاورد، آچار دردناک زیادی انجام دهید (یا به یک فروشگاه دوچرخه مراجعه کنید).

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *