کادو و هدیه

کادو و هدیه برای دختر 3 ساله

کادو برای دختر 3 ساله

کادو برای دختر 3 ساله

کادو برای دختر 3 ساله کار مهمی است زیرا وقتی بچه ها به سن سه سالگی می رسند، بازی هدیه دادن تغییر می کند. بسیاری از بچه ها بیشتر می دانند که چه می خواهند. بسیاری از آنها نسبت به گذشته نظرات، علایق و زبان بیشتری برای ابراز هیجان خود خواهند داشت. اما این هیجان یک سورپرایز خوب را نفی نمی کند.

 

کادو دیوارکوب برای دختر 3 ساله

یکی از جالب ترین کادو ها برای هدیه دادن به دختر سه ساله خود دیوارکوب سفالی است این دیوارکوب ها از جنس سفال هستند و با رنگ های اکریلیک روی آنها نقاشی کشیده شده است این دیوارکوب ها براق ضد آب و همچنین قابلیت شست و شو را دارند در پشت این دیوارکوب ها یک گیره برای نصب دیوارکوب ها بر روی دیوار وجود دارد

بازی های رومیزی برای کادو به دختر 2 ساله

بازی های رومیزی

بازی های رومیزی یک کادو خیلی خوب به دختر 3 ساله شما است زیرا دختر شما درحال یادگیری مهارت های مختلف است و بازی های رومیزی و کارتی مثل منچ، شطرنج، اونو، دوز و…

بازی های رومیزی برای کادو به دختر 2 ساله

بازی های فکری برای کودک شما خیلی مناسب است و ما پیشنهاد میکنیم حتما یک بازی فکری برای کودک تان بخرید و با او بازی کنید.

لوازم هنری

لوازم هنری یک ایده خیلی عالی کادو برای دختر 3 ساله شما هستند. این لوازم به دختر شما کمک میکند تا پیشرفت کند و نقاشی کردن، کشیدن، مرتب کردن را یاد بگیرد.

همچنین بخوانید: تزیین دیوار اتاق دخترانه

کادو برای دختر 3 ساله کتاب موزیکال

یک کتاب موزیکال

کتاب های موزیکال سرگرمی های خیلی خوبی برای دختر 3 ساله شما هستند. و به بالا بردن هوش دختر شما کمک میکند و دختر 3 ساله شما با صدا های مختلف آشنا میشود. این کتاب موزیکال خیلی بهتر از گوشی و تلفن های همراه هستند.

یک پازل محکم

به عنوان یک کودک پیش دبستانی، پسرم عاشق چالش و پاداش یک پازل خوب بود و پازل 100 تکه سافاری کفپوش ملیسا و داگ یکی از موارد مورد علاقه او بود. دستکاری قطعات بزرگ و بادوام برای او آسان بود (به‌علاوه از دست دادن آن سخت است)، و نتیجه یک شاهکار بزرگ بود که روی زمین کشیده شد. پسرم عاشق حیوانات وحشی است، بنابراین این موضوع خاص با زرافه ها، فیل و کرگدن در ساوانا برای او جذاب بود. Melissa and Doug همچنین یک پازل 100 تکه Under the Sea را با مجموعه ای مشابه از موجودات زیر آب ارائه می دهد. اگر 100 قطعه بسیار ترسناک به نظر می رسد، به جای آن با یکی از پازل های 48 تکه ای ملیسا و داگ شروع کنید ( دایناسورها و منظومه شمسی دو گزینه هستند).

کاپ کیک هوشمندانه

اسباب‌بازی‌هایی که وظیفه دوگانه را دارند، مورد علاقه من برای دو فرزندم هستند، و این هشت کیک کوچک رنگارنگ ، یادگیری و سرگرمی را به همان اندازه ارائه می‌کنند. هر شیرینی از هم جدا می‌شود تا شکل متفاوتی را نشان دهد، رویه‌ها با قسمت‌های زیرین و قسمت‌های پایینی با تقسیم‌بندی‌های مربوطه در تابه مطابقت دارند. پسر کوچکتر من از چالش مرتب کردن اشکال و شناسایی رنگ ها با هم لذت می برد. کودک پیش دبستانی من این شیرینی ها را در بازی های تظاهر به پخت، سناریوهای پیک نیک، سفرهای تخیلی خرید و موارد دیگر استفاده می کند. این مجموعه تقریباً تخریب ناپذیر است، و من هر شب در حین تمیز کردن اتاق آن را بازیابی می کنم – نشانه ای مطمئن از اینکه برای همیشه در چرخش است.

بازی الگو

Bugzzle در اصل یک تانگرام (پازلی متشکل از قطعات هندسی است که می‌توانند به اشکال مختلف چیده شوند) برای کودکان نوپا. یک اسباب بازی STEM اولیه که مقدمه ای نرم و بصری برای کسرها فراهم می کند، Bugzzle شامل یک قاب اشکال محکم، 18 قطعه پازل پلاستیکی نیم دایره، و 40 کارت با الگوهای به طور فزاینده ای دشوار برای ایجاد مجدد در داخل اشکال است. کودک 2 و نیم ساله من کمی جوان است تا بتواند کارت ها را مطابقت دهد. او بیشتر از اختراع طرح های خود یا هماهنگ کردن قطعات در یک رنگ ثابت لذت می برد. با این حال، کودک 3 ساله یکی از دوستانش در بازسازی الگوها با استفاده از مهارت‌های حل مسئله و استدلال فضایی که Bugzzle برای پرورش آن طراحی شده، ماهر است. برای قالب سنتی‌تر، اسباب‌بازی کلاسیک بلوک‌ها و تخته‌های الگوی ملیسا و داگبا استفاده از اشکال چوبی رنگارنگ، همان مهارت های تفکر انتقادی را مانند Bugzzle تشویق می کند.

یک بازی تخته ای شیاردار

اگر فرزند شما از طرفداران این گربه باحال است، اگر بازی Pete the Cat The Missing Cupcakes را شروع کنید، ممکن است هیجان بیشتری ایجاد کنید . اما آشنایی با گربه سانان شیاردار و دوستانش (در این کتابو بیشتر) پیش نیازی برای درک یا لذت بردن از این بازی رومیزی تعاونی نیست. هدف: بازیکنان سعی می‌کنند با کار کردن روی چالش‌های پیش‌دبستانی، ۱۴ کیک پلاستیکی برای جشن تولد پیت جمع‌آوری کنند. بسته به جایی که روی تخته می‌آیند، ممکن است مجبور شوند آواز بخوانند، فعالیتی را انجام دهند یا یک کلمه را اجرا کنند، à la Charades. اما اگر کسی روی فضای مخوف Grumpy Toad بیفتد، یک کیک کوچک باید از روی تخته حذف شود. در نهایت، همه کیک‌ها به حساب می‌آیند، همه «برنده» می‌شوند (هیچ راهی برای باخت وجود ندارد)، و بازی با خواندن «تولدت مبارک» برای پیت به پایان می‌رسد. در تجربه ما، چالش‌ها به اندازه‌ای متنوع هستند که بازیکنان را درگیر نگه می‌دارد – وقتی از آنها خواسته می‌شود، پسرم به خصوص دوست دارد آهنگ‌های مورد علاقه‌اش را با کمربند پخش کند. و این بازی همچنین مهارت های حافظه را آزمایش می کند (زیرا نمی توانید انتخاب های بازیکن دیگری را تکرار کنید) و به بچه های جوان کمک می کند تا تصاویر را با کلمات مرتبط کنند (خواندن الزامی نیست). مهمتر از آن، حماقت را تشویق می کند.

صنایع دستی خلاقانه

بچه‌ها دوست دارند این جعبه را باز کنند ، که مملو از وسایل و دستورالعمل‌های مختلف برای ساخت 16 پروژه است. آن‌ها می‌توانند دستمال کاغذی، مداد رنگی، چشم‌های گوگولی، پاک‌کننده‌های لوله، خمیر، برچسب‌ها و موارد دیگر را به مخلوقات، عروسک‌ها، کلاژها و تصاویر تبدیل کنند یا از مواد و ایده‌ها به عنوان نقطه شروعی برای خلاقیت‌های خود استفاده کنند. من دوست دارم که اشکال موجودات به اندازه کافی مستحکم باشند تا بتوان از آنها به عنوان الگوهایی برای ردیابی و برش نسخه های کاغذی استفاده کرد – تا لذت طولانی تر ادامه یابد.

یک تاپ کمی بزرگ

چادرهای بازی پلی استر رنگارنگ IKEA با قیمت پایین سرگرمی طولانی مدتی را ارائه می دهند. کوچک‌ترین بچه‌ها ممکن است از مخفی‌بازی کردن در داخل و یا از پشت پرده‌ها با صدای بلند لذت ببرند. بچه های سه ساله ممکن است دوست داشته باشند که آنها را با تپه های حیوانات عروسکی بار کنند، از آنها به عنوان مکانی خصوصی برای بازی یا استراحت استفاده کنند، یا آنها را به کشتی موشک تبدیل کنند. من می توانم دوام آنها را تأیید کنم: ما یکی داشتیم که حداقل پنج سال دوام آورد و در این مدت سقوط های موشکی فاجعه بار زیادی رخ داد. تونل بازی Busa IKEA ، که در راهنمای خود برای بهترین هدایا برای کودکان 2 ساله توصیه می کنیم ، به خوبی با چادر سیرک جفت می شود و یکی دیگر از موفقیت های بچه های من بود.

عروسک های مخملی

عروسک ها می توانند برای کودکان پیش دبستانی راهی عالی برای کشف داستان سرایی باشند. بچه های من یک سبد عروسکی اختصاصی دارند و همینطور این تئاتر عروسکی . اگرچه من متوجه می شوم که استفاده از عروسک های خیمه شب بازی بیشتر از خود تئاتر است – بچه های من بیشتر به بازی خصوصی و تخیلی علاقه مند هستند تا اجرا برای تماشاگران. Folkmanis مجموعه ای از عروسک های حیوانات مخمل خواب دار می سازد: به ما آخوندک نمازگزار کوچک و یک اژدهای سه سر فلس دار داده شده است ، اما من فکر می کنم این جغد برفیخاص ترین عروسک سطل زباله ماست. این بسیار نرم و ساختار یافته است، با یک سر که می توانید با استفاده از یک دستگیره پلاستیکی داخل آن بچرخانید. بعد از اینکه پسر بزرگترم توسط یک جغد تودرتو بمباران شد – در واقع و حالش خوب بود – ما توانستیم بازی فوق‌العاده‌ای را با این چیز آغاز کنیم.

یک خانه عروسک مدرن

خانه سه طبقه همه فصل هاپه روشن است، از نظر جنسیت بی طرف و از همه طرف باز است. دخترم دوست داشت که بتواند تقریباً از هر نقطه ای به هر اتاقی برسد تا مبلمان را تنظیم کند و با افراد چوبی بازی کند (فروخته جداگانه). من از مجموعه مبلمان و لوازم جانبی اضافی که می توانستیم بخریم (مانند این حیوانات خانگی ) را دوست داشتم. این یک اسباب‌بازی اصلی در دوران کودکی و پیش‌دبستانی او بود – تا اینکه توله‌ای به دست آوردیم که در نهایت همه چیز را در خانه عروسک، از جمله دو خانواده که در آنجا زندگی می‌کردند، بلعید. (توجه: قیمت این خانه عروسکی می تواند تا 200 دلار افزایش یابد؛ ممکن است بخواهید بررسی کنید که آیا کسی در منطقه شما در حال فروش خانه عروسکی کم استفاده و پیش مالکانه در فیس بوک یا در یک گروه والدین آنلاین محلی است یا خیر. )

اسکوتر

وقتی او 3 ساله بود، دختر دوم من یک اسکوتر Micro Kickboard Mini Deluxe برای Hanukkah دریافت کرد. این انتخاب Wirecutter برای بهترین اسکوتر برای کودکان زیر 5 سال است. و هر شک و تردیدی که در مورد ارزش چنین اسکوتر گران قیمتی برای یک کودک پیش دبستانی داشتم، وقتی دیدم دخترم چگونه با میکرو مینی کار می کند، در مقایسه با اسکوترهای ارزان تری که از دوستانش در پارک قرض گرفته بود، منفجر شد. مدل‌های دیگر متزلزل، ناهنجار، به سختی هدایت می‌شدند و به حرکت در می‌آمدند. او به راحتی روی Micro Mini زیپ می‌زند و می‌چرخد، پیچ‌ها را با جابجایی ماهرانه و با استفاده از ترمز پایی روی چرخ عقب برای کاهش سرعت و توقف حرکت می‌کند. او هنوز فضای زیادی برای رشد با این اسکوتر فوق العاده بادوام دارد. به لطف فرمان به راحتی قابل تنظیم، Micro Mini می تواند به راحتی برای کودکان تا سن 5 سالگی مناسب باشد، که همچنین به این معنی است که چندین کودک می توانند از آن استفاده کنند. (نکته: گسترش فرمان روروک مخصوص بچه‌ها به ارتفاع کامل باعث می‌شود که بزرگسالان راحت یک بچه را به خانه ببرند).Micro Maxi Deluxe همانطور که در این قصیده توضیح داده شده است .

دوچرخه پدالی

پس از تسلط بر هنر سر خوردن بر روی دوچرخه تعادل Woom 1 (انتخاب ارتقاء در راهنمای ما برای بهترین دوچرخه های تعادلی و توصیه ای در راهنمای هدیه ما برای کودکان 1 ساله )، کودک 3 و نیم ساله من به سطح بالایی رسیده است. این مدل: یک دوچرخه واقعی با پدال! تا کنون این ورودی عالی بوده است. مانند تمام دوچرخه های شرکت مستقر در آستین، دوچرخه پدال Woom 2 نیز برای نیازهای جوان ترین دوچرخه سواران طراحی شده است. با قد ایستاده کم و وزن کمی بیش از 12 پوند، سوار شدن و کارکردن برای یک انسان کوچک آسان است. BMX _دسته‌ای به سبک بالارونده بچه‌ها را در موقعیت عمودی راحت قرار می‌دهد تا بتوانند در حین گشت و گذار در خیابان‌های محله به اطراف نگاه کنند. دو ترمز دستی برای انگشتان کوچک اندازه مناسبی دارند. زمانی که دخترم برای اولین بار با Woom 2 شروع به کار کرد، پدال‌ها را برداشتیم و به او اجازه دادیم تا زمانی که به فرمان و ترمز کردن عادت کند، با پاهایش فشار بیاورد و روی دوچرخه بچرخد. سپس زین قابل تنظیم سریع آزاد را یک اینچ یا بیشتر بالا بردیم و پدال ها را اضافه کردیم. او هنوز در تلاش است تا از حدود یک دوجین چرخش متزلزل عبور کند، اما اصول اولیه وجود دارد. دیدن این که بچه ها وقتی دوچرخه ای دارند که برایشان طراحی شده است، چه کارهایی می توانند انجام دهند جالب است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *