دیوارکوب

دیوارکوب را کجا نصب کنیم؟ – 10 ایده جذاب برای نصب دیوارکوب

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

دیوارکوب را کجا نصب کنیم؟ – 10 ایده جذاب برای نصب دیوارکوب

دیوارکوب را کجا نصب کنیم؟ – 10 ایده جذاب برای نصب دیوارکوب اما بهترین مکان مناسب برای نصب دیوارکوب های زیبا و شیک کجاست ؟ برای تزئین این دیوارکوب های زیبا تنها ذهن خود را به یک دیوار در اتاق پذیرایی محدود نکنید. به معماری داخل ساختمان توجه نمایید ممکن است شما بتوانید به این بشقاب ها را روی دیوارهای اتاق نشیمن و راهرو ها و حتی در اتاق خواب ها اشپزخانه و بر روی ستون ها نصب کنید. برخی از افراد هستند که ترجیح می دهند این بشقاب هارا بالای شومینه خود نصب کنند با این کار میتوانید نمای بسیار زیبایی برای شومینه خود ایجاد کنید.

با توجه به معماری منزل هر کجا را که انتخاب کردید به این نکته توجه کنید که اگر میخواهید بشقاب ها نمای زیباتری به خانه شما بدهند بهتر است دور و اطراف آنها خلوت تر باشند تا چشمان مخاطب را به خود بیشتر جذب کنند. همانطور که گفتیم رنگ خاص دیوار نیز تاثیر فراوانی بر جلوه ی بیشتر فضا میگذارد.
در ادامه با فروشگاه آماندا همراه باشید تا مکان های استفاده از این دیوارکوب های زیبا را در جای خانه ( آشپرخانه _ نشیمن _ بالای شومینه و غیره ) مشاهده میکنید:

دیوارکوب فانتزی
دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

خرید دیوارکوب عاشقانه

خرید دیوارکوب سفالی

ایده برای نصب دیوارکوب سفالی

بشقاب دیواری جانشینی مماسب برای قاب عکس میباشد. شما میتوانید چندین بشقاب دیواری را انتخاب کنید و بدون هیچ محدودیتی بر روی دیوار نصب کنید. اما در این جا میخواهیم به شما ایده های بدهیم تا بتوانید با استفاده از آنها زیبایی و تنوع بیشتری به دیوارهای خانه خود ببخشید.
این دیوارکوب های زیبا در دسته دکوراسیون دیوار میتوانند یادگاری و یا سوغاتی باشند که برای شما عزیز هستند. به همین خاطر استاده از آنها انرژی بسیار خوبی در محیط به جریان می اندازد و به طراحی دکوراسیون منزل کمک میکند. بشقاب ها نیز مانند قاب عکس اصولی یکسان برای نصب دارند.

حتما بخوانید: آموزش نقاشی روی سفال با رنگ اکریلیک
دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

خرید دیوارکوب فانتزی

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

اصول چیدمان دیوارکوب ها

وقتی به طراحی دکوراسیون داخلی منزل مشغول باشید ممکن است ناخواگاه به راحتی از کنار بسیاری نکات به سادگی عبور کنید. اصول چیدمان دیوارکوب و قاب ها در منزل یکی از این نکات مهم است که نباید به راحتی از آن چشم پوشی کرد چیدمان دیوارکوب وقتی اصولی باشد تاثیر زیادی بر زیبایی دکوراسیون منزل دارد.
هنگامی که تدیوارکوب ها چند تکه تشکیل شده باشند برای نصب آنها نظم خاصی را دنبال کنید. این نظم در چیدمان و نصب دیوارکوب میتواند به صورت متقارن یا نامتقارن باشد. انتخاب نوع نظم در کنار فاکتور هایی مانند نوع سبک دکوراسیون داخلی و تناسب بین اندازه ی دیوار و تابلو ها از اصول نصب دیوارکوب ها در منزل است. از دیگر اصول برای چیدمان این وسایل دکوری میتوان به توجه خط دید در هنگام نصب دیوارکوب ها طبق قد متوسط یک فرد است.
دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

 

 

 

 

محصولات پرفروش:

 

 

 

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *