دکوراسیون

تزیین دیوار با وسایل ساده + 8 ایده که باید امتحان کنید!

تزیین دیوار با وسایل ساده

تزیین دیوار با وسایل ساده

اتاق شما فضایی است که در آن آزادی خلق کردن دارید. این مکانی است که می توانید سبک شخصی خود را کشف کنید. چه بخواهید حال و هوای آرامش بخش، ظاهری روستایی یا زیبایی مدرن ایجاد کنید، دکوراسیون شما کمک می کند تا دید شما به واقعیت تبدیل شود. خوشبختانه، دکور خانه و وسایل خانه را می توان خودتان درست کنید. دکوراسیون منزل خود را مطابق با سبک منحصر به فرد خود سفارشی کنید و سپس در نظر بگیرید که در کدام اتاق مناسب است. ما در این مقاله قصد داریم چند نمونه تزیین دیوار با وسایل ساده را به شما بگوییم. با ما در سایت آماندا همراه باشید.

 

دیوارکوب سفالی فروشگاه آماندا

1_تزیین دیوار با دیوارکوب سفالی

دیوارکوب های سفالی از جنس سفال ساخته شده اند و برای تزیین دیوار ها خیلی استفاده میشوند. یک مدل از پرطرفدارترین دیوارکوب های سفالی مدل دیوارکوب فانتزی است. دیوارکوب های سفالی براق هستند این دیوارکوب ها ضد اب هستند و حتی قابلیت شست و شو را دارند.

خرید دیوارکوب سفالی

خرید دیوارکوب سفالی و چوبی

2_تزیین دیوار با دیوارکوب چوبی

دیوارکوب های چوبی هم طرفداران زیادی دارد و برای تزیینات دیوار و خانه مورد استفاده قرار میگیرد. در بین دیوارکوب های چوبی یک مدل محبوب دارد که دیوارکوب ام دی اف نام دارد این دیوارکوب از خرده های چوب و چسب ساخته میشود.

خری دیوارکوب چوبی

 

3_تزیین با دیوارکوب مکرومه

آویز دیواری ماکرامه یک پروژه DIY آسان است که به هر اتاق در خانه شما یک لمس دست ساز اضافه می کند. تعداد زیادی آموزش رایگان آنلاین وجود دارد که به شما کمک می کند یک ماکرامه با الگوهای جالب زیادی مانند مارپیچ و مثلث بسازید. شما همچنین میتوانید دیوارکوب مکرومه را از سایت آماندا خریداری کنید برای خرید روی لینک زیر کیک کنید.

خرید دیوارکوب مکرومه

 

4_دیوار گالری ساده

پر کردن دیوار با دکوراسیون شیک لازم نیست پیچیده باشد. نقاشی دیواری ساده را روی بوم نقاشی کنید، مانند راه راه یا نقطه پولکا، سپس آنها را آویزان کنید تا یک دیوار گالری شیک ایجاد کنید.

5_شیشه های رنگی

با یک یا چند شیشه رنگارنگ ساخته شده از مواد بازیافتی، هر اتاقی مانند آشپزخانه یا اتاق خود را روشن کنید. برای حداکثر بازتاب نور، شیشه های خود را خود را نزدیک پنجره آویزان کنید.

 

6_نوار های رنگی

سعی کنید دکور اتاق DIY آسان را با چسب چسب ایجاد کنید. خطوط راه راه روی دیوار برای ظاهری بافت – ایده آل برای اتاق خواب یا اتاق بازی.

7_گلدان های آویزان

با آویزان کردن گلدان های گل خود به اتاق خود شخصیت بیافزایید. می توانید مهد کودک خانگی کوچک خود را کنار پنجره آویزان کنید و رشد ریشه گیاه خود را تماشا کنید. برای قرار دادن گلدان گل خود نیازی به تکیه گاه مانند میز، مبلمان یا طاقچه ندارید.

 

تزیین دیوار با وسایل ساده

8_کلیپ بورد عکس

دیواری از چاپ های با کیفیت بالا ، جلد مجلات و بریده روزنامه های مورد علاقه خود ایجاد کنید. کلیپ بوردهای خالی را با رنگ متالیک تزئین کنید و قبل از اینکه عکس ها و کاغذهای خود را محکم کنید، آنها را به طور یکنواخت روی دیوار آویزان کنید.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.