کادو و هدیه

کادو و هدیه برای دختر 8 ساله

کادو برای دختر 8 ساله

کادو برای دختر 8 ساله

کادو برای دختر 8 ساله مهم است زیرا در سن 8 سالگی، بسیاری از بچه ها آماده هستند تا به اسباب بازی ها و فعالیت های پیشرفته تر بروند. بسیاری از کودکان 8 ساله ورزش های گروهی انجام می دهند، در باشگاه ها یا سرگرمی های دیگر شرکت می کنند و به تنهایی با پروژه های چالش برانگیز مقابله می کنند.

کادو دیوارکوب سفالی برای دختر 2 ساله

یکی از جدیدترین ایده ها برای هدیه دادن به دختر هشت ساله شما دیوارکوب سفالی است این دیوارکوب ها از جنس سفال هستند و با رنگ های اکریلیک روی آنها نقاشی کشیده شده است این دیوارکوب ها براق ضد آب و همچنین قابلیت شست و شو را دارند در پشت این دیوارکوب ها یک گیره برای نصب دیوارکوب ها بر روی دیوار وجود دارد

کارت تاروت ارواح

320,000 تومان
جنس: لمینتی تعداد: 78 عدد سایز نرمال 7 در 12

.

 

کد مانند دزدان دریایی

این بازی ورق حواس پرت ممکن است به نظر برسد که فقط یک نبرد بین سیب زمینی های کوچک زیبا است، اما همچنین بچه ها را با اصول برنامه نویسی کامپیوتر آشنا می کند. هر بازیکن (بین سه تا شش نفر) کاپیتان یک کشتی دزدان دریایی با خدمه سیب زمینی است که با توپ های برنزه ای نرم نشان داده می شود. با کشیدن کارت، بازیکنان کارت‌های «پادشاه سیب‌زمینی» را جستجو می‌کنند و به نوبت کشتی‌های خود را برای اجرای عملکردی «برنامه‌نویسی» می‌کنند – به عنوان مثال، «برشته کردن»، «سرخ کردن» یا «له کردن» (یعنی از بین بردن) خدمه کشتی دیگر. . الیزابت گاجدزیک، یکی از آموزگاران مؤسسه تحقیقاتی پردو، که دزدان دریایی سیب زمینی را بهترین انتخاب خود نامید، گفت: دانش‌آموزانی که آن را آزمایش کردند، «خندیدند و فریاد زدند».اسباب بازی مهندسی 2019. هشدار منصفانه: صرف نظر از سن، بازیکنان ممکن است به کمک نیاز داشته باشند تا نحوه عملکرد این بازی را درک کنند. یکی از ویراستاران ما پیدا کرد که رمزگشایی دستورالعمل ها ممکن است دشوار باشد.

 

همچنین ببینید: تزیین دیوار پذیرایی

 

-الن لی

شعبده بازی برای کلوتز کاملیک مجموعه از سه کیسه لوبیا قرمز و یک کتابچه دستورالعمل (برای اولین بار در سال 1977 منتشر شد!)، یک سال زمانی که من بچه بودم، زیر درخت خانواده من ظاهر شد. من و سه برادر کوچکترم کیسه‌های مکعبی شکل را برای ماه‌ها به اطراف پرت می‌کردیم تا اینکه شعبده‌بازان نسبتاً ماهری شدیم. اگر بگوییم این مجموعه زندگی ما را تغییر داد، اغراق آمیز خواهد بود، اما من با افتخار می گویم که هر چهار نفر ما هنوز هم می توانیم شعبده بازی کنیم. (تا به امروز، پدرم به ست اصلی ما آویزان شده است.) Klutz هنوز هم کیت کلاسیک را می سازد، و اگرچه کودک 6 ساله من کاملاً آماده پذیرش این چالش نیست (این مجموعه برای سنین 8 سال و بالاتر توصیه می شود. )، ما در حال آماده شدن برای آن هستیم. گرفتن مکعب های مخملی آسان است، و دستورالعمل های واضح گام های دستکاری موفقیت آمیز (پرت کردن، انداختن) را با تخصص و طنز مشخص می کند. شعبده بازی برای هماهنگی دست و چشم عالی است، اما بیشتر از آن، این یکی از آن مهارت هایی است که به سختی به دست آمده است که به القای لذت (همراه با ناامیدی اجتناب ناپذیر) از تسلط بر چیزی جدید کمک می کند. و این یک ترفند مهمانی بد نیست.

-اینگرید اسکجونگ

یک چالش چسبنده

بچه‌های من و دوستانشان عاشق بیرون کشیدن این بازی آسان برای یادگیری و تنظیم آسان هستند، که توسط لیزا رگالا، رئیس آن زمان مدیر تجربیات در محل و دیجیتال در موزه اکتشاف منطقه خلیج در ساوسالیتو نیز توصیه شده بود . کالیفرنیا. بازیکنان به نوبت میله‌های فلزی نازک و خم شده (که در طیف رنگ‌ها و طول‌ها وجود دارند؛ یک حلقه قالب تعیین می‌کند که بازیکن باید از چه میله‌ای استفاده کند) را روی پایه متعادل می‌کنند و یک مجسمه سیمی ظریف ایجاد می‌کنند. اگر میله های زیادی را در یک زاویه نامطمئن قرار دهید، ساختار (یا قسمت هایی از آن) خراب می شود – پایان رضایت بخشی برای بازی.

-الن لی

چقدر گویا
جلد کتاب How to Draw All The Things اثر آلی کخ.

به قول معروف، ما هرگز نباید یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت کنیم. با این حال، در مورد How to Draw All Things for Kids , احتمالاً انجام این کار بی خطر است. تصاویر دعوت کننده در قسمت جلوی این راهنمای چگونه من را بر آن داشت تا آن را به عنوان هدیه تولد برای دوست پسرم انتخاب کنم. زمانی که شنیدیم این یک موفقیت بزرگ است، نسخه خودمان را گرفتیم. نویسنده، هنرمند تجسمی مستقر در دالاس، آلی کوچ، نشان می دهد که چگونه می توان چیزهای مختلف (یک فضانورد، یک پروانه، یک گیاه کاکتوس، یک توت فرنگی) را با تقسیم آنها به ابتدایی ترین و قابل دسترس ترین مراحل ترسیم کرد. تصاویر به‌دست‌آمده بی‌پرده و راضی‌کننده هستند. (آنها همچنین به اندازه کافی ساده هستند تا جایی برای تزئینات فردی ایجاد کنند.) من از این که کتاب نسبتاً کوتاه است و تنها 42 پروژه دارد، قدردانی می کنم، بنابراین بچه ها از تلاش برای کشف اینکه چه چیزی را بکشند غرق نمی شوند. و شما می توانید بدون توجه به میزان تجربه یا مهارتی که روی میز آورده اید، راه خود را از طریق آن ادامه دهید.

– آنجلا راتلج آموندسون

پروژه های پوم پوم
عکسی از کیت مینی پوم پوم پتس کلوتز.
عکس: آوریل چوربا / کلوتز

پسرهای من از خفگی های کوچک و بامزه سیر نمی شوند. بنابراین آن‌ها بسیار هیجان‌زده بودند که کیت Klutz Mini Pom-Pom Pets را باز کنند ، که به بچه‌ها اجازه می‌دهد دوستان حیوانی کوچک خود را از پوم پوم‌های نخی بسازند. من و شوهرم مجبور شدیم در مورد اولین دو حیوان کمک کنیم، اما دستورالعمل ها واضح است. و هنگامی که “بدنه” ایجاد شد – نخ موجود را دور یک چنگال بپیچید تا نوعی توپ شکل بگیرد، سپس حلقه های رشته را ببندید، آن را ببندید و voilà! – بقیه کار (چسباندن روی چشم ها و سایر ویژگی ها) ) ساده است. به نظر می‌رسید که بچه‌ها از تصور و خلق خرگوش یا جوجه کوچک خود رضایت داشتند، و حتی یکی از آنها توپ پوفبال را به دوستی که دوران سختی را پشت سر می‌گذاشت هدیه داد. ما مجموعه ای را با حیوانات مختلف دوست داشتیم، اما می توانید فقط روی توله سگ های پوم پوم یابچه گربه های پوم پوم .

-کالی تامپسون

یک مکعب نمادین
عکس مکعب روبیک.

ظاهراً 43,252,003,274,489,856,000 روش برای چرخاندن مکعب روبیک (پازل افسانه‌ای که در سال 1974 اختراع شد و تا به امروز همچنان طرفداران جدیدی را جذب می‌کند) وجود دارد . ویدیوهای YouTube از افرادی که آن را با چشم‌بند حل می‌کنند (و زیر آب ، در حین شعبده بازی ، و در America’s Got Talent ) تنها به جذابیت ماندگار می‌افزایند. یک گیج کننده مشتاق با نیاز به سرعت را می شناسید؟ در نظر بگیرید که با GAN 356 XS Speed Cube که توسط یک معمای بچه متخصص که می تواند آن را در کمتر از 45 ثانیه حل کند به ما توصیه کرده است، آن را تا حدی بالا ببرید. از آهنرباهای قابل تنظیم ساخته شده است و می توانید قطعات در هم تنیده را با سرعتی گیج کننده بچرخانید.

-الن لی

مقدمه ای قابل دسترس برای شطرنج
عکسی از تخته شطرنج بدون استرس.

بازی تخته مقوا است. قطعات پلاستیکی سبک وزن هستند. نکته ویژه در مورد بدون استرس شطرنجاین است که یک طرف تخته علامت گذاری شده است تا به شما یادآوری کند که قطعات را برای راه اندازی یک بازی جدید کجا قرار دهید. دسته‌ای از کارت‌ها به شما آموزش می‌دهد که روی کدام قطعه حرکت کنید، نوعی رویکرد چرخ‌های تمرینی برای درک بازی به اندازه‌ای خوب که در نهایت انتخاب خود را انجام دهید. البته، استفاده از کارت ها به این معنی است که شما بسیاری از استراتژی را از دست خواهید داد، اما زمانی که پسرم ناگهان به یادگیری بازی شطرنج علاقه مند شد، متوجه شدم که این روش به او کمک کرد تا به سرعت به او آموزش دهم (و دوباره با من آشنا شوم) قطعات و قوانین نحوه حرکت در هیئت مدیره. شاید بعد از دوازده بازی، ما به بازی بدون کارت فارغ التحصیل شدیم و یک سال بعد، هنوز هم مرتباً با هم روبرو می شویم. این بازی به طور رسمی برای سنین 7 سال به بالا رتبه بندی شده است، اما از آنجایی که کارت ها دارای نمودار و کلمات هستند، ممکن است برای برخی از پیش خوان ها قابل درک باشد.

-کالی تامپسون

کتابی در مورد تفاوت ها

تعداد کمی از کتاب‌ها می‌توانند به شیوایی به موضوع نژاد برای کودکان بپردازند و در عین حال چیزی برای بزرگسالان نیز ارائه کنند. Different Differente r اثر جیوتی گوپتا یک قدم فراتر می رود و به موضوعی می پردازد که به نظر می رسد درک آن برای بچه ها قبل از پرداختن به نژادپرستی حیاتی است: رنگ گرایی. Different Differenter که به زیبایی نشان داده شده استکودکان را که با رنگ پوست، تیپ بدنی و توانایی‌های فیزیکی متفاوت نشان می‌دهند، با اصطلاحاتی مانند ملانین و ژن‌ها و همچنین تفاوت‌های فرهنگی میان خانواده‌ها و سنت‌های خانوادگی آشنا می‌کند. از آنجایی که این کتاب همچنین یک کتاب فعالیت است، مملو از دستورالعمل هایی در مورد نحوه یادگیری و تعامل با کودکان در مورد این موضوعات از طریق بازی است. پسر 5 ساله من که در آن زمان او را سرآشپز می نامیم، به خاطر علاقه اش به بازی با غذا، اغلب از او می خواهد دستور پخت لادو را که یک دسر محبوب هندی است، تهیه کند. نوجوان من یکی از فعالیت های جدی تر Different Differenter را انجام داد : ساخت یک ویدیوی یک دقیقه ای ضد قلدری. بین فعالیت‌های هنری و پیشنهادهای نمایشی، این کتابی است که خانواده ما اغلب به آن مراجعه می‌کنند تا گفتگوهای معتبری را آغاز کنند که هم گرم و هم متفکرانه است.

-کلی گلس

خاک رس فوق العاده خلاقانه

ما قبلاً Hey Clay را در راهنمای هدیه خود برای کودکان 6 ساله توصیه می کنیم . اما بسیار مورد علاقه است، ما آن را در اینجا نیز اضافه کردیم. گزینه ها شامل این بیگانگان ، هیولاها ، حیوانات است، و بیشتر. شیدایی قالب گیری با 18 قوطی خاک رس با بافت لذت بخش آغاز می شود. بچه ها می توانند به تنهایی مجسمه سازی کنند یا با کمک یک برنامه آموزشی سرگرم کننده، فیگورها را خلق کنند. مجسمه‌سازان در حال رشد تکنیک‌های مفیدی را یاد می‌گیرند (مثلاً نحوه معرفی بافت)، و خاک رس در عرض 24 ساعت کاملاً خشک می‌شود و در نتیجه شکلی به دست می‌آید که می‌توان آن را نمایش داد یا با آن بازی کرد. جدای از گسترش هنری، ما همچنین متوجه شدیم که کیت ها همراهان عالی سفر هستند. یک کلمه هشدار: هنگامی که گلدان های سفالی جداگانه باز شدند، ایده خوبی است که ظرف چند هفته از محتویات آن استفاده کنید. ما متوجه شده ایم که اگر برای مدت طولانی تری به حال خود رها شوند، خشک می شوند.

-اینگرید اسکجونگ

ساخت مدار

مجموعه‌های ساختمانی E-Blox Circuit Blox 120 و Elenco Snap Circuits Classic ، از یک رادیو در حال کار گرفته تا یک خانه اسباب‌بازی که روشن می‌شود، به بچه‌ها این امکان را می‌دهد که اصول الکترونیک و طراحی مدار را با قطعاتی با کاربری آسان که به هم متصل می‌شوند، کشف کنند. Snap Circuits Classic، یکی از اسباب‌بازی‌های STEM پیشنهادی ما ، دارای اجزای اصلی مانند منابع برق، سوئیچ‌ها و سیم‌ها است. قطعات E-Blox Circuit Blox شبیه مدارهای اسنپ هستند اما شبیه آجرهای لگو هستند و با آنها سازگار هستند. Elizabeth Gajdzik، کارشناس آموزش STEM، هر دو مجموعه را برای کودکانی که علاقه مند به کاوش در اصول مدار هستند، می پسندد، اگرچه او دریافت که دستکاری قطعات E-Blox برای کودکان با مهارت کمتری آسان تر است.

-الن لی

یک بازی داستان سرایی
تخته Dixit روی یک میز چوبی گذاشته شده است.

دخترم یک روز از خانه یکی از دوستانم به خانه آمد و در مورد “یک خرگوش بازی” هیاهو کرد. معلوم شد که خرگوش‌ها از Dixit هستند (بازیکنان با قطعات بازی به شکل خرگوش نشان داده می‌شوند)، یکی از بازی‌های رومیزی مورد علاقه Wirecutter هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان .و برنده جایزه Spiel des Jahres 2010 برای بازی های مخاطب عام. به بازیکنان Dixit هر کدام شش کارت بدون کلمه داده می‌شود که تصاویر تحریک‌آمیز و جالبی دارند (اگرچه من و دخترم متوجه شدیم که انسان‌هایی که در آن تصاویر نشان داده شده‌اند می‌توانند متنوع‌تر باشند). در هر دور، یک “بازیکن اصلی” یکی از کارت های خود را انتخاب می کند و بیانیه ای کوتاه – یک جمله، شعر، داستان، آهنگ، حتی یک کلمه – در مورد آنچه روی آن است (بدون فاش کردن آن) بیان می کند. سایر بازیکنان با انتخاب کارتی از خودشان که فکر می‌کنند با بیانیه مطابقت دارد، پاسخ می‌دهند، و سپس همه به کارتی که نزدیک‌ترین تطابق را دارد، رأی می‌دهند. Dixit به جای پاداش دادن به سرعت یا مهارت، خلاقیت، تحریک و داستان سرایی است.

-الن لی

توپ هایی که بازی را بعد از تاریکی ادامه می دهند
بسکتبال LED روشن GlowCity که روی حلقه بسکتبال نشسته است.

حتی در مکان‌هایی که شب‌های زمستانی آنقدر معتدل است که بتوانند وقت خود را در فضای باز بگذرانند، زمانی که بعدازظهرها کوتاه می‌شوند، انجام ورزش‌های مورد علاقه‌شان برای بچه‌ها می‌تواند سخت باشد. نورپردازی حیاط خلوت یا راهرو کمک می کند، اما هنوز هم دیدن یک توپ به اندازه کافی برای جلوگیری از شلیک گاه به گاه به صورت دشوار است. توپ فوتبال و بسکتبال GlowCity با اندازه استاندارد این مشکل را حل می کند، زیرا از داخل روشن می شوند و به بچه ها اجازه می دهند تا بازی را تا زمانی که می خواهند (یا حداقل تا زمانی که به آنها اجازه دهید) ادامه دهند. این شرکت یک فوتبال هم می‌سازد ، اما ما آن را امتحان نکرده‌ایم.

-دن فریک

یادآوری دوستانه
محتویات کیت ساخت دستبند دوستی Loopdedoo در جلوی جعبه آن گسترده شده است.

دستبندهای دوستی یک کاردستی نوستالژیک است که بازگشت بزرگی داشته است. Debbie Imperatore، مدیر و خریدار Funky Monkey Toys & Books در گرین‌ویل، نیویورک، و گرینویچ، کانکتیکات، گفت: «این یک حرکت خوب برای بچه‌ها است که بتوانند چیزی را که خانگی و ماندگار است، هدیه دهند . کیت ساخت دستبند دوستی Loopdedoo شامل یک ماشین بافندگی می‌شود که نخ‌های رنگی روشن را به دستبندهایی می‌پیچاند که به گفته Imperatore، شبیه آنهایی نیستند که ممکن است در دهه 80 یا 90 به یاد داشته باشید. او گفت: «این طرح‌های زیبا و چند بعدی را که واقعاً شایسته هدیه هستند، می‌سازد. در عرض 10 دقیقه، بچه ها می توانند به لطف مجموعه ای آنلاین، دستبند، هدبند، گردنبند و سایر لوازم جانبی را به طرح هایی ساده یا پیچیده ببافند.آموزش های ویدئویی گام به گام Loopdedoo .

-کلی گلس

آبرنگ های شگفت انگیز

آبرنگ‌های Kuretake یک پله بالاتر از اکثر آبرنگ‌ها هستند و هدیه‌ای خاص و غیرمنتظره برای یک کودک (یا بزرگسال) که علاقه‌مند به فارغ‌التحصیل شدن در سطح هنری بالاتر است، می‌سازد. این مجموعه که توسط یک تولید کننده جوهر سومی 117 ساله در نارا، ژاپن ساخته شده است، دارای مجموعه ای از رنگ های روشن برای آزمایش است، و تابه های بزرگ و فرمولاسیون سریع حل شونده استفاده از رنگ ها را حتی برای کودکان آسان می کند.

– مایکل هسیون

کارهای پایانی برای پروژه ها
تصویری از کیت هنر و صنایع دستی مدرن Kid Made با تمام قطعاتش.

فرقی نمی‌کند کودک شما فوق‌العاده هنری باشد، کتابخانه تامین هنرهای مدرن و صنایع دستی کودک یک کیت ابزار جذاب برای تکمیل هر تلاش خلاقانه است. به گفته لورن دراگان، نویسنده ارشد کارکنان، که پسر خردسالش به طور معمول در این مجموعه از چیزهای سرگرم کننده غوطه ور می شود، این کارهای پایانی مانند آنچه در اینجا یافت می شود – چشمان گوگ، مهره ها، جواهرات چوبی، پوم پوم – است که یک پروژه را از خوب به عالی. (ما در راهنمای خود برای بهترین هدایا برای کودکان 7 ساله کیت 300 تکه ای Kid Made Modern Rainbow Craft را توصیه می کنیم .) و زمانی که گنجینه (بیش از 1000 قطعه) شروع به کم شدن کرد، می توان از جعبه مقوایی استفاده کرد. به عنوان فضایی برای ذخیره اقلام هنری و صنایع دستی متفرقه که کودک شما از قبل دارد.

-کایرا بلکول

سفر به تئاتر

چند سال پیش، خواهرم به پسرم بلیت هایی برای دیدن Dog Man: The Musical بر اساس سریال مضحک محبوب داو پیلکی درباره پلیسی با سر سگ و بدن انسان به پسرم هدیه داد. دیدن او که به جای نمایش روی صفحه نمایش IRL در حال باز شدن نمایشی است، خوب، بی‌پروا و خوشحال‌کننده بود. اما چیزی که من در مورد این هدیه و هر هدیه ای از تئاتر دوست دارم، فرصتی است که برای گذراندن وقت با هم داریم. از قبل ناهار خوردیم و بعد از آن روزها در مورد نمایش صحبت کردیم: کدام بازیگر بامزه تر بود؟ پتی گربه در کتاب بدتر بود یا روی صحنه؟ بسته به جایی که در آن زندگی می کنید، ممکن است تئاترها همچنان به تدریج بازگشایی شوند – یا فصل های آنها می تواند از قبل در نوسان کامل باشد. بسیاری از شهرها دارای خانه‌های بازی فوق‌العاده متمرکز بر کودکان هستند (مانند The New Victory Theatre).در نیویورک) و میزبان برنامه‌های توری، مانند برنامه‌هایی که توسط TheaterWorksUSA پشتیبانی می‌شوند، که Dog Man را برای ما به ارمغان آورد و تعدادی موزیکال دیگر با محوریت بچه‌ها را با شخصیت‌ها و داستان‌های محبوب، مانند Charlotte’s Web ، Pete the Cat ، و The تولید می‌کند. اتوبوس مدرسه جادویی: گم شده در منظومه شمسی . اما گزینه‌هایی در شهرهای کوچک نیز وجود دارد – شب‌هایی که با والدینم برای دیدن یک تولید مدرسه محلی در میان خاطرات کودکی مورد علاقه‌ام باقی می‌ماند.

– جوآن چن

عروسکی برای عبور

من نمی توانم به هیچ اسباب بازی ای فکر کنم که در کودکی به اندازه یک عروسک دختر آمریکایی به آن علاقه داشتم . آنها در آن زمان گران بودند (حدود 80 دلار در اوایل دهه 90)، و هنوز هم گران هستند. آنها همچنین یک انتخاب در راهنمای شما برای بهترین عروسک ها هستند ). اما برای من و خواهرم، آنها سرمایه‌گذاری بلندمدتی روی تخیل و عشق بودند، از راه‌هایی که من در آن زمان می‌توانستم بدانم. ما در دوران نوجوانی عروسک‌هایمان را گرامی می‌داشتیم و با آن‌ها بازی می‌کردیم و مجموعه‌ای از لباس‌ها و لوازم جانبی باکیفیت را جمع‌آوری می‌کردیم. سال ها بعد، نامادری من عروسک های ما و وسایلشان را از اتاق زیر شیروانی نجات داد و آنها را برای اقامت ترمیمی در بیمارستان عروسک فرستاد.. ربع قرن پس از اینکه اولین بار آنها را گرفتیم، دختران آمریکایی خجالتی به دو دخترم زمانی که دقیقاً در همان سن بودند، ارائه شدند. آنها اکنون عاشق عروسک های خود هستند، همانطور که من و خواهرم را به یاد دارم که عروسک هایمان را دوست داشتیم.

زمانی که من بچه بودم، دختر آمریکایی فقط پنج عروسک را پیشنهاد داد که هر کدام مربوط به دوره زمانی متفاوتی بودند. آن عروسک‌های با مضمون تاریخی هنوز در دسترس هستند، اما امروزه این شرکت دارای یک تخته عروسک بسیار گسترده‌تر، متنوع‌تر و فراگیرتر است که به کودک شما امکان می‌دهد یکی از آنها را انتخاب کند که شبیه آنها باشد. برای خوشحالی من (و هیبت در راهپیمایی زمان)، دختر آمریکایی یک عروسک تاریخی جدید در سال 2020 معرفی کرد: یک دختر دهه 80 به نام کورتنی .

– کورتنی شلی

یک کشتی دزدان دریایی کلاسیک

کشتی دزدان دریایی Lego Creator 3-in-1 بزرگ و محکم است، با عناصر تعاملی مانند اتاقک کاپیتانی قابل باز شدن، توپ، و بادبان های متحرک. با بیش از 1200 قطعه، این کشتی – که همچنین انتخابی در راهنمای ما برای بهترین مجموعه لگو برای کودکان بود – برای یک کودک 8 ساله با تجربه لگو به اندازه کافی چالش برانگیز است. کیت‌های Lego’s Creator 3-in-1 با دستورالعمل‌هایی برای ساخت سه پروژه مختلف با قطعات یکسان ارائه می‌شوند، بنابراین پس از ساخت کشتی دزدان دریایی، بچه‌ها می‌توانند آجرها را در مسافرخانه‌ای به سبک عروسک‌خانه یا جزیره جمجمه شبح‌وار تغییر دهند. برای کودکی که ترکیبی از ساخت و ساز هدایت‌شده و بازی تخیلی را دوست دارد، این مجموعه لگو ساعت‌های زیادی خلق و تعامل را ارائه می‌دهد.

– سیگن بروستر

خواندنی آسان

برخی از افراد از این که یک کتابخوان الکترونیکی را به فرزندانشان معرفی کنند، بدشانسی می‌کنند، و من می‌دانم که آنها از کجا می‌آیند: آخرین چیزی که کودکان به آن نیاز دارند صفحه نمایش دیگری برای مکیدن آنهاست، درست است؟ من در مورد خریدن یکی برای پسر کلاس دومم شک داشتم، به یاد آوردم که وقتی بزرگ شدم چقدر لذت های لمسی کتاب های واقعی را دوست داشتم و همین را برای او می خواستم. اما پس از یک سال و نیم استفاده منظم، می توانم با خوشحالی گزارش دهم که مزایای کیندل پسرم بسیار بیشتر از فداکاری هاست. (ما یک مدل قبلی داریم، اما Kindle Paperwhite Kids ضد آب است، نور قابل تنظیم دارد و بهترین انتخاب کتابخوان الکترونیکی Wirecutter برای هر سنی است.). برخی از مزایای آشکار – همانطور که افراد بزرگسال کتابخوان الکترونیکی می توانند تأیید کنند – راحتی (کتابخانه نامحدودی که سبک و قابل حمل است) و مقرون به صرفه بودن طولانی مدت (هزاران عنوان همراه با اشتراک ماهیانه 5 دلاری در Amazon Kids + برای اعضای آمازون پرایم). من همچنین قدردانی می کنم که کل تجربه چقدر کم فای است. برخلاف تبلت‌ها، با ویدیوها و برنامه‌هایشان و سوراخ‌های خرگوش ناگفته، Kindle فقط کلمات سیاه و سفید را در یک صفحه ارائه می‌کند. و من متوجه شده‌ام که به محض اینکه پسرم کتابی را در مورد کیندل خود تمام می‌کند، برای یافتن کتاب بعدی عجله می‌کند – نمونه نادری از تمایل یک بچه برای ارضای آنی و داشتن یک محصول جانبی سالم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *