کادو و هدیه

کادو و هدیه برای دختر 1 ساله

کادو برای دختر 1 ساله

کادو برای دختر 1 ساله

کادو دادن به دختر 1 ساله کار زیاد سختی نیست زیرا دختر یک ساله زیاد روی هدیه حساس نیست و شما به راحتی میتوانید هرچیزی به او هدیه بدهید ولی باید دقت کنید که چه چیزی مناسب او است در این مقاله چند کادو برای دختر 1 ساله را به شما میگوییم.

 

کادو دیوارکوب سفالی برای دختر 1 ساله

یکی از بهترین هدیه های که میتوانید به دختر یک ساله خود بدهید دیوارکوب سفالی است شما با این دیوارکوب ها میتوانید اتاق او را بسیار شیک و زیبا بکنید.

 

محصولات پیشنهادی

نسبت به قیمت مناسب هستند

دیوارکوب فانتزی کودکدیوارکوب کودک

این دیوارکوب اتاق دختر یک ساله شمارا بسیار جذاب خواهد کرد.

قیمت این دیوارکوب نسبت به کیفیت بسیار مناسب است.

برای مشاهده روی دکمه پایین کلیک کنید.

دیوارکوب فانتزی طرح پاتریک و باب اسفنجی

این دیوارکوب فانتزی اتاق دختر یک ساله شمارا بسیار جذاب خواهد کرد.

قیمت این دیوارکوب نسبت به کیفیت بسیار مناسب است.

برای مشاهده روی دکمه پایین کلیک کنید.

دیوارکوب تاریخ تولد طرح فیل

دیوارکوب تقویمی

این دیوارکوب تقویمی بسیار مناسب برای نشان دادن تاریخ تولد کودک شما است.

قیمت این دیوارکوب نسبت به کیفیت بسیار مناسب است.

برای مشاهده روی دکمه پایین کلیک کنید.

دیوارکوب آنشرلی

دیوارکوب انشرلی

اگر دختر شما به کارتون و یا انیمیشن علاقه دارد این دیوارکوب بسیار مناسب او است.

قیمت این دیوارکوب نسبت به کیفیت بسیار مناسب است.

برای مشاهده روی دکمه پایین کلیک کنید.

دیوارکوب دخترانه فانتزی

این دیوارکوب فانتزی دخترانه مناسب برای دختر بچه های کوچک است این دیوارکوب ست 3 عددی است. برای تغییر تاریخ هم میتوانید با ما تماس بگیرید.

09917085147

قیمت این دیوارکوب نسبت به کیفیت بسیار مناسب است.

برای مشاهده روی دکمه پایین کلیک کنید.

اشکال قابل مرتب سازی

اشکال قابل مرتب سازی

اسباب‌ بازی‌ های مرتب‌سازی شکل به نوزادان و کودکان نوپا کمک می‌کنند تا با کمک به مهارت‌ های حل مسئله خود، با پازل‌ها آشنا شوند. 

اشکال قابل مرتب سازی

 کودک 1 ساله شما با این اسباب بازی های قابل مرتب سازی بسیار سرگرم میشود.

توپ پلاستیکی

بسیاری از کودکان نوپا دوره‌ای از وسواس توپ را پشت سر می‌گذارند، اما با توجه به مهارت‌های حرکتی ظریفی که هنوز در حال رشد هستند، کودکان 1 ساله ممکن است هنگام تلاش برای گرفتن و گرفتن توپ‌ های معمولی فوتبال یا زمین بازی ناامید شوند. وقتی برای اولین بار یاد گرفتن و پرتاب توپ را می‌گیریند.

کادو برای دختر 1 ساله عروسک

عروسک

یک عروسک برای هر دختر 1 ساله ای واجب است زیرا عروسک ها یک دوست همیشگی برای کودک شما خواهند بود و آنها همیشه با اون عروسک بازی میکنند. عروسک یکی از بهترین موارد کادو برای دختر 1 ساله شما خواهد بود.

یک کتاب تخته شخصی

مانند بسیاری از بچه های جوان، پسرم همیشه دوست داشت به عکس های خودش، افراد مورد علاقه اش و چیزهای مورد علاقه اش نگاه کند. اما در 1 سالگی نسبت به وسایلش مخصوصاً کتاب ها خشن بود و مستعد چسباندن اشیا به دهانش بود. Pinhole Press که به شما امکان می‌دهد کتاب‌های تخته را با عکس‌های خود سفارشی کنید، از کاغذ ضخیم و براق استفاده می‌کند (برای دست‌های کوچک بهتر است). کتاب ABC Board یکی از حدود سه دوجین الگو است. دیگران شامل همه چیز درباره خواهر من ، پدربزرگ و من و شمارش با من هستند . درست است، این هدیه به تلاش قابل توجهی نیاز دارد—شما باید عکس های خود را انتخاب و آپلود کنید—اما یک یادگاری خوب و بادوام می سازد که کودک می تواند سال ها از آن لذت ببرد.

ساعت

ی جذاب، و تیک تاک ملایمش، از آن زمان به عنوان یکی از وسایل در اتاق خواب بچه ها تبدیل شده است. (در یک نقطه، آونگ ساعت از حرکت باز ایستاد، و موس مدرن یک حرکت جایگزین را به صورت رایگان برای ما ارسال کرد، و ساعت را به ترتیب تیک تاک برگرداند.) موس مدرن ده‌ها طرح، از جمله باغی از حیوانات (زرافه، میمون ، تنبلی ) ارائه می‌دهد . ، اسب شاخدار ) و گزینه های دیگر (مانند این کامیون زباله)

کالسکه

پس از سوار شدن بر کالسکه به معنای واقعی کلمه برای تمام عمر، کودک 1 ساله من از سوار شدن در Joovy Tricycoo ، یک سه چرخه محکم و همه کاره که به عنوان یک جایگزین برای کالسکه نیز استفاده می شود، به وجد آمد. (این بهترین انتخاب در راهنمای سه چرخه ما است.) فرض اصلی این است که: مهار پنج نقطه ای Joovy Tricycoo یک کودک 1 ساله را ایمن نگه می دارد. پدال‌ها برای بچه‌هایی که به اندازه کافی بزرگ هستند خوب کار می‌کنند (برای بچه‌های کوچک‌تر، جای پا وجود دارد). و دکل سریع، سرگرم کننده و به اندازه کافی سخت است که بتواند از سال ها تصادف جان سالم به در ببرد. (اما نمی‌توانیم همین را در مورد آرنج‌های بچه‌تان بگوییم.) همانطور که فرزندتان رشد می‌کند، می‌توانید اجزای کالسکه‌مانند را از بین ببرید، و جووی درست مانند یک تریک سنتی عمل می‌کند – وقتی هم خوب و هم آماده باشید.

نردبان های کوچک

مثلث کوهنوردی – که به عنوان مثلث پیکلر نیز شناخته می شود – مانند یک قفسه خشک کن بزرگ به نظر می رسد. این به گونه ای طراحی شده است که نوزاد یا کودک نوپا می تواند آن را بالا بکشد و هنگامی که آماده شد شروع به بالا رفتن از آن کند – یک موهبت برای آگاهی مغز و بدن . ساخته شده از یک چوب سخت، مجموعه نردبان مثلثی گودوا و سرسره نوردیتبدیل به یک جزء کلیدی در حرکت و شادی فرزندم در روزهای بد آب و هوا شده است. زاویه نردبان قابل تنظیم است، و یک سرسره وجود دارد که به مثلث قلاب می‌شود و می‌توان آن را برگرداند تا گزینه‌ای برای بالا رفتن بیشتر باشد. وقتی برای اولین بار این مجموعه را گرفتیم، کودک 1 ساله من هر زمان که به آن نزدیک می شد نیاز به لکه بینی دائمی داشت. با این حال، یک سال پس از استفاده از آن، او عاشق این است که سازه را به صورت انفرادی بالا بیاورد یا ماشین‌های اسباب‌بازی مسابقه‌ای را از سرسره پایین بیاورد. این احتمالاً ناگفته نماند، اما فقط به خاطر داشته باشید که مثلث پیکلر یک اسباب بازی کوچک نیست. عرض آن نزدیک به 2 فوت و طول آن 6/5 فوت است که سرسره در شیب متوسط وصل شده است – و تقریباً 20 پوند، حرکت در اطراف خانه می تواند دردناک باشد. هزینه ارسال این کالا در داخل قاره آمریکا 40 دلار است

صندلی راحتی

صندلی نوک کوچک Crate & Kidsیک صندلی راحتی نرم و در عین حال محکم است که کاملاً برای کودکان نوپا اندازه است. پسرم برای اولین تولدش یکی را به عنوان هدیه دریافت کرد و برای تمرین نشستن و ایستادن مفید بود. از آنجایی که او در این کار تسلط داشت، صندلی مکان خوبی برای او بوده است تا با کتاب راحت شود (اگرچه گاهی اوقات از صندلی به عنوان چهارپایه برای رسیدن به چیزهایی استفاده می کند که قرار نیست). علیرغم استفاده غیرمجاز از صندلی، من از این قدردانی می‌کنم که اندازه آن باعث می‌شود احساس خاصی برای پسرم داشته باشد و او می‌تواند از دسته پارچه‌ای دوخته شده برای کشیدن آن به نقطه دلخواهش استفاده کند. صندلی نود به عنوان هدیه ای که می توانید برای یک کودک خاص شخصی سازی کنید به خوبی کار می کند: این صندلی در اندازه های کوچک و بزرگ و در ده ها الگوی مختلف وجود دارد. و همچنین می توانید انتخاب کنید که نام کودک روی پشتی صندلی گلدوزی شود.

جعبه ای پر از شگفتی

وقتی بچه دومم را به دنیا آوردم، تصمیم گرفتم رویکرد کمتری نسبت به اسباب بازی ها داشته باشم. من ناامید بودم که از جمع کردن یک انبوه دیگر از هیولاهای پلاستیکی ضخیم و روشن پرهیز کنم – یا همان طور که قبلاً آن را «بی‌وگاس» می‌نامیدیم. بنابراین ما برای اشتراک Lovevery’s Play Kits به فکر افتادیم و قول دادیم که انتخاب‌های انتخاب شده آن تنها مواردی باشد که می‌خریم. به طرز شگفت انگیزی، این طرح در واقع کار کرده است. هر چند ماه یکبار، مجموعه ای مناسب از اسباب بازی ها و فعالیت ها وارد می شود. این وسایل الهام گرفته از مونته سوری که توسط کارشناسان رشد کودک طراحی شده اند، برای تکمیل علایق کودکان در حین حرکت در نقاط عطف مختلف در نظر گرفته شده اند. (یک محموله، ” The Babblerبرای سنین 13 ماه تا 15 ماه، شامل یک بانک سکه ابتدایی بود تا به تقویت مهارت های حرکتی ظریف کمک کند. همچنین دارای یک چیز مارپیچی بود که درس‌هایی را در مورد ماندگاری اشیا ارائه می‌دهد، همانطور که توپ به یک اسلاید شلیک می‌کند و در یک جعبه ناپدید می‌شود.) یک کتابچه ضمیمه شده راهنمایی‌های شگفت‌انگیز مفیدی در مورد نحوه استفاده حداکثری از محتویات کیت ارائه می‌دهد – زیرا، بله، ظاهراً یک راه بهینه برای بازی Hide and Seek با استفاده از خرگوش های مینیاتوری وجود دارد. هر کالایی مورد توجه دخترم قرار نگرفته است – و این منطقی است، با توجه به اینکه بچه‌ها با سرعت خودشان رشد می‌کنند. اما ما آنها را کنار می گذاریم تا او به کاوش بپردازد، و او همیشه در نهایت با آنها گرم می شود. و از آنجایی که اسباب‌بازی‌ها به‌طور غیرمعمولی جذاب هستند و از مواد مرغوب ساخته شده‌اند – بسیاری از آنها چوبی جامد هستند – من به سختی با دیدن آن‌ها روی زمین پراکنده می‌شوم.

 

 

مقاله ها

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *